Menu

Kışlık çok güzel farklı havalı kombinler

Kışlık kombinler 2016 konusun da, tasarımcılar o kadar uç noktalar da, çalışmışlar ki, kimi kombinler kış ayların da, içimizi aydınlatacak kadar renkli modellerden oluşmaktadır. Kimi modacılar da, geçen yılın kış kombinlerini aynı şekilde uygulamaya devam etmişler. Kışlık kombinler 2016 modellerin de, karşımıza nasıl örnekler çıktığına kısaca değinecek olursak;

kruvaze ceket ve kabanlar,

kapitone uzun montlar,

siyah ve beyaz asimetrik desenli elbiseler;

militer askeri parka, pantolon ve gömlekler,

patchwork desenli uzun elbiseler,

Kışlık kombinler 2016 modelleri arasında en çok bu parçalardan oluşan kombinlere rastladık.

Kışlık kombinlerde 2016 yılında kullanılan parçalar

Kışlık kombinler 2016 yılında oldukça renkli parçalardan oluşmaktaydı. Brow bar güneş gözlükleri de, bu kışın en çok kullanılan aksesuarlarından oldu. Kazak ve kaban üstlerin de, ip fularlar ve şallar rengarenk kullanılmaya hala devam etmektedir. Asi ruhluların vazgeçemediği deri siyah parçalar da, bu kış kombinlerin de, sıkça kullanılanlar arasındaydı.

Vintage ruhunu benimseyen modacılar, bohem tarz da, tasarladıkları patchwork elbiselerle boy gösterdiler. Kadifenin asaleti elbiselere yansıdı. Uzun elbiseler de, kadife kumaşlar ön plandaydı. Kışlık kombinler 2016 yılın da, suni kürk yelekler, montlarla karşımıza çıkanlar arasındaydı. Zımba detaylı mini ve asimetrik elbiseler en çok kullanılan kombin parçalarındandı. Leopar desenli, ayakkabılar, kabanlar, pantolon ve etekler kombin yaratılırken fazlasıyla kullanıldı.

bayan-kislik-kombinler kadin-kislik-kombinler kislik-kombinler-bayan kislik-kombinler moda-kislik-kombinler

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain