Menu

Kısa saç modelleri ve renk çeşitleri

Eğer bir değişiklik istiyorsanız ilk aklınıza gelen şey saçlarınızla oynamak olacaktır. Acaba kısa saç mı bana daha çok yakışır yoksa uzun saç mı daha iyi yakışır diye sorular kafanızda dolaşır. Kuaförlere ise akıl danıştığınızda tam bir çözüm sunamadıklarını görürsünüz. 2016 kısa saç modelleri hakkında bilgi sahibi olmanız için yapmanız gereken biraz araştırma yapmaktır. Çoğu kadın uzun saçın kendisini seksi ve çekici gösterdiğini düşünür ancak kısa saçın da belli avantajları vardır. Genellikle saçlarında değişiklik yapmak isteyen kadınlar düz saçı dalgalı saça, dalgalı saçı ise düz saça çevirerek değişiklik yaptıklarını düşünürler. Elbette ki böyle değişiklik de bir tercih sebebidir. Ancak saçlarını kısaltmayı düşünen kadınlar pek görülmez.

Kısa saç modelleri ve spor giyim

Kısa saç modellerini tercih eden kadınlar genellikle spor türde takılmayı seven kadınlar olarak düşünülürler. Uzun saç ile spor kıyafetler tam uyum sağlamayacağı gibi, kısa saç ile de klasik kıyafetler ve gece kıyafetlerini taşımak zordur. Bunları yapabilen kadınlar genellikle kendilerine güvenen ve özgüveni olan kadınlardır. Son yıllarda ise bu düşüncenin değiştiği görülmektedir. 2016 kısa saç modelleri çerçevesinde kadınlar saçlarını genellikle omuz hizalarında ve daha yukarılarda olacak şekilde kısa olarak kestirmektedirler. Özellikle de ortada kısa saçlı ve çekici kadınların bulunması uzun saç klişesini kırdı ve kısa saça doğru bir yönelme oldu. 2016 kısa saç modelleri incelendiğinde, kısa saç modellerinin öne çıktığını görürüz. Uzun saçlar da yine kat kesimle düzenlenirken kısa saçların alımı ile kadınlar kısa saçın cazibesine kendilerini kaptırmış durumdadırlar. Omuzların üstünde kesilen saçların bakımı da uzun saça göre daha kolay olduğu için ve spor kıyafetlerin kısa saçlarla daha kolay uyum sağlaması, serbestçe giyinmek isteyen bayanların uzun saç takıntısını kırdı.

bayan-kisa-sac-modelleri en-guzel-kisa-sac-modelleri farkli-kisa-sac-modelleri guzel-kisa-sac-modelleri kadin-kisa-sac-modelleri kisa-sac-modelleri-facebook kisa-sac-modelleri-resimli kisa-sac-modelleri-tumblr kisa-sac-modelleri yeni-kisa-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain