Menu

Kısa mini abiye modelleri ile bir adım önde olun

Abiye dendiği vakit biz bayanların aklı başından gider; bizler için akan sular durur. Hele ki bir de kadınsı yönümüzü ortaya koymamıza fazlasıyla imkan veren kısa mini abiye modelleri söz konusuysa modeller bakıp bakıp iç geçiririz.

Yeni sezon abiye modelleri görücüye çıktıktan sonra yaptığımız değerlendirmelerde gördük ki; bu sezonda yine hiçbir abiye modeli mini abiye modellerinin tahtını sarsmayı başaramayacak. Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi bu yıl da birbirinden gösterişli, seksi ve zarif mini abiyeler; düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günler ile gece gezmelerinde bayanların en büyük kurtarıcısı olacak.

Bununla birlikte geçmiş dönemlerdeki mini abiyeleri sadece zayıf bayanlar giyer algısının yavaş yavaş yıkıldığına da şahit olmaktayız. Evet, kısa mini abiye modelleri zayıf bayanlar üzerinde çok hoş bir görüntü ortaya koymaktadır; ancak yapılacak doğru tercihlerle balıketli bayanlar da mini abiyelerle parlayabilecekler.

Birbirinden gösterişli mini abiyeler

Hem son derece rahat olması, hem de basit kusurlarımızı başarılı bir şekilde gizlemesi sebebiyle vazgeçemediğimiz kısa mini abiye modelleri yeni sezonda da farklı formlarda karşımıza çıkacak. Elbisesiyle fark yaratmak isteyen bayanlar için bu sene en gözde modellerden birisi; işleme ve tül detaylarıyla zenginleştirilmiş kısa abiyeler olacak. Bunun yanı sıra dantelli mini abiyeleri de etrafınızda çok fazla göreceksiniz, şaşırmayın. Ayrıca geçmiş dönemlerde olduğu gibi:

  • Straplez
  • Askılı
  • Kuşaklı
  • Kuyruklu mini abiye modelleri de yeni sezonun favorileri arasında kendilerine rahatlıkla yer bulabilecek.

bayan-kisa-mini-abiye-modelleri kadin-kisa-mini-abiye-modelleri kisa-mini-abiye-modelleri moda-kisa-mini-abiye-modelleri yeni-kisa-mini-abiye-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain