Menu

Kısa kıvırcık saç modelleri renkleri ve tonları

Kıvırcık saçlara sahip olan bayanların çok iyi bildiği üzere bu saç tipleri için yakışan ve kolay şekil alan bir saç modelini bulabilmek son derece meşakkatli bir iştir. Nemli havalarda hemen kabaran kıvırcık saçlara sabahları şekil vermek oldukça zordur. Bununla birlikte kıvırcık ve kabarık saçlara sahip olan bayanlar, genel itibariyle saçlarının uzun olduğunda daha kolay şekil alabileceğini düşünerek saçlarını uzatır. Halbuki bir saç ne kadar uzun olursa bakımı ve şekil alması bir o kadar zordur ve bu durum kıvırcık saçlar için de fazlasıyla geçerlidir. Bunun için kıvırcık saçlı bayanlara tavsiyemiz bu sene bir değişikliğe gidin ve saçlarınızı kestirin; zira bugün sizler için kısa kıvırcık saç modelleri 2016 modasını göz önünde bulundurarak harika içerikler hazırladık.

Kıvırcık saçlar için pixie modeli

Kıvırcık saçlı bayanlara kısa kıvırcık saç modelleri 2016 açısından önerebileceğimiz örneklerin başında gelen “pixie”, şekil vermesi son derece kolay bir modeldir ve bu yönüyle her gün farklı bir görünüm yaratmaya olanak sağlamaktadır. Özellikle ünlü hollywood yıldızı halle berry’nin yıllardır vazgeçemediği bu modelde, alın üstüne ve saçın yan taraflarına uzayan tutamları da kullanarak çok zarif bir görüntü elde etmek mümkündür.

Kıvırcık bob modeli

Günlük kullanıma uygun olması sebebiyle kısa kıvırcık saç modelleri 2016 örnekleri arasında kendisine fazlaca yer bulan kıvırcık bob modeli, hemen hemen her yüz tipine uygun, bakımı kolay ve her daim şık görünen bir model olması bağlamında dikkat çekmektedir. Bilhassa rihanna, meg ryan, natalie portman gibi dünyaca ünlü yıldızların fazlasıyla rağbet gösterdiği kıvırcık bob, banyodan sonra hafif bir şekilde düzleştirildikten ve saç spreyi ile şekil verildikten sonra kullanıldığında ortaya çok hoş sonuçlar çıkarmaktadır.

degisik-kisa-kivircik-sac-modelleri en-guzel-kisa-kivircik-sac-modelleri  guzel-kisa-kivircik-sac-modelleri harika-kisa-kivircik-sac-modelleri kisa-kivircik-sac-modelleri-facebook kisa-kivircik-sac-modelleri-resimli kisa-kivircik-sac-modelleri moda-kisa-kivircik-sac-modelleri yeni-kisa-kivircik-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain