Menu

Kısa abiye modelleri ve çeşitleri

2016 kısa abiye modellerini inceledik ve harika tasarımların satışa sunulduğunu özellikle sizlere belirtmek isteriz. Bu sene düğünlerde ve çeşitli organizasyonlarda yine en çok kısa biyeler tercih edilecek. Kısa abiye denildiği zaman akla aslında çok fazla model ve çeşit gelmektedir. Dar kısa abiye ve geniş kısa abiyeler kişilerin tercihlerine sunulmaktadır. Özellikle geniş kısa abiye modellerinin üzerlerinde yer alan işlemeler, insanın gözünü kamaştırmakta ve dikkatleri üzerine çekmektedir. Dar modelleri ise, her zaman olduğu gibi sade ama şık görünmektedir. Bu iki model ve çeşit arasında tercih yapmak siz değerli genç kızlarımıza kalıyor. Kısa boylu bayanlarımız bence dar olan modelleri tercih etsinler derim. Ayrıca seçecekleri modelin yandan ve arkadan yırtmaçlı olması, onlar daha şık gösterecektir.

Değişik tasarımları ile göz dolduran 2016 abiyeleri, bir abiyeden daha fazlasını vaat etmektedir. Markaların her biri iddialı ve rekabet içine girmiş durumda. Bu tatlı rekabet ayrıca fiyatlara indirim olarak yansımaktadır.

En güzel modellerini ve çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Nişan, mezuniyet ve düğün günleriniz için sizlerde 2016 kısa abiye modellerini tercih ederek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Yeni kreasyonlara göz attığımız zaman straplez, boyundan bağlamalı ve askılı modellerin yanı sıra omuzdan çapraz modelleri görmek bizi memnun etti. Umarım sizleri de memnun edecektir. Kısa abiyelerin geniş etekli modellerinde taşlı süslemeler ve inciler kullanılmış. Ne kadar etki ettiğini ve bir abiyeyi ne kadar çok değiştirdiğini görünce şaşıracaksınız. İşleme ve süsleme elbisenin olmazsa olmazıdır!

bayan-kisa-abiye-modelleri en-guzel-kisa-abiye-modelleri farkli-kisa-abiye-modelleri guzel-kisa-abiye-modelleri kadin-kisa-abiye-modelleri kisa-abiye-modelleri-facebook kisa-abiye-modelleri-resimli kisa-abiye-modelleri yeni-kisa-abiye-modelleri yepyeni-kisa-abiye-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain