Menu

Kenar dantel örnekleri ve resimli görselleri

Geleneklerimizde bulunan gelin çeyizlerinin sergilenmesi nedeniyle, danteller herkesin belli bir döneminde uğraştığı el işleri arasında olmuştur. Havlularda, yastık ve çarşaflarda kullanılan kenar dantellerden tepsi örtülerine kadar dantelleri her yerde görmek mümkün. Havlu kenarları için tercih edilen danteller simli, iğne oyalı, tığ işi olarak çeşitlilik gösteriyor. Dantelle kenarları çevrilen havlular hoş görünümleriyle tercih ediliyor. Görsel olarak narin bir tasarıma sahip olan danteller banyo ve lavabolarda kullanılmakta, misafirlerinize hoş bir karşılama yapmanızı sağlamaktadır.

Mutfağınızda kullandığınız perdelerin uç kısımlarına dahi kenar dantel modellerinden işleyebiliyorsunuz. Düz bir perdeyi şıklığa çeviren kenar dantelleri her evin bir köşesinde görmeniz mümkündür. Sabah uyandığınızda yatağınızın güzel görünmesi için örttüğünüz örtülerde kenar dantel örnekli olanlardan seçerek, ağır bir hava yaratabilirsiniz. Özellikle misafirlerinizin geleceği günler kenar dantelli nevresim takımlarınızı, yatak örtüleriniz, yastıkları, havluları kullanarak, misafirinize verdiğiniz önemi vurgulayabilirsiniz. Bu tür takımlar emek ister ve verdiğiniz emeğe layık gördüğünüz misafirlerinizi dantelli örtülerle ağırlamak hoşunuza gidecektir. Kenar dantel örnekleri resimli anlatımlarıyla karşınızda.

degisik-kenar-dantel-ornekleri-ve-resimli en-guzel-kenar-dantel-ornekleri-ve-resimli farkli-kenar-dantel-ornekleri-ve-resimli guzel-kenar-dantel-ornekleri-ve-resimli harika-kenar-dantel-ornekleri-ve-resimli kenar-dantel-ornekleri-ve-resimli-facebook kenar-dantel-ornekleri-ve-resimli-tumblr kenar-dantel-ornekleri-ve-resimli yeni-kenar-dantel-ornekleri-ve-resimli

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain