Menu

Keçeden yapılan çok güzel hayvan figürleri örnekleri

El işleri bunlar ile uğraşan kimselerin yaratıcılığını ortaya çıkartan en önemli aktivitelerdir. Farklı malzemeler ve kullanılarak yapılan birçok fonksiyonel amaca hizmet eden ya da süsleme amaçlı kullanılan el işleri ile insanlar bulundukları çevreyi güzelleştirmekte ve işlerini kolaylaştırmaktadırlar. Süsleme amaçlı yapılan el işlerinin başında da keçeden hayvan figürleri yapımı bulunuyor. Son zamanlarda oldukça popülerleşen ve yapılışı da oldukça kolay olan keçeden hayvan figürleri yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler renkli keçeler, hayvan figürü için kalıp, düz ve sürfile makas, dalgalı kesen ve döner kesici kumaş makası. Hayvan figürü kalıplarına uygun olarak kestiğiniz keçelere istediğiniz şekli verebilmek için keçeye şekil veren makasları kullanabilir ve oldukça güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Hazırlanan figürler nerelerde kullanılabilir ?

Keçeden hazırlanan renkli hayvan figürleri kişinin zevkine göre pek çok farklı şekilde kullanılabilir. El örgüsü atkı, bere ve eldiven takımlarına takılacak figürler düz örgü aksesuarlara renk katacaktır. Yine yün saç bantları ya da kulaklıklara sabitlenecek figürlerde sizin yaratıcılığınızla şekillenecek ve size özel bir görünüme bürünecektir. Keçeden hayvan figürleri yapımı sırasında kullanacağınız ürünleri belli ederek uygun kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. El yapımı çantalarda, jean montlarda, taçlarda ve keplerde kullanılabilecek figürler içleri doldurularak üç boyutlu görünüme de kavuşabilir. Çocuk odası raflarını yada cam önlerini süsleyecek keçe hayvan figürleri ile bebeğinize dönence de hazırlayabilirsiniz.

basit-keceden-yapilan-hayvan-figurleri degisik-keceden-yapilan-hayvan-figurleri en-guzel-keceden-yapilan-hayvan-figurleri farkli-keceden-yapilan-hayvan-figurleri guzel-keceden-yapilan-hayvan-figurleri keceden-yapilan-hayvan-figurleri-facebook keceden-yapilan-hayvan-figurleri kolay-keceden-yapilan-hayvan-figurleri yeni-keceden-yapilan-hayvan-figurleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain