Menu

Keçeden farklı ve güzel çanta yapımı

Keçe kumaşı, gün geçtikte kullanımı artan bir kumaştır. Keçeden birçok şey yapılabilir, bunlardan bir tanesi çantadır. Keçeden çanta yapımı için ihtiyacınız olan ilk şey bir kalıptır. Hangi türde çanta yapmak istediğinize karar verip, ona uygun kartondan bir kalıp çıkarılmalıdır. Daha sonra çizilen kalıp keçe kumaşının üzerine konulur ve kumaş buna göre kesilir. Çantanın diğer yüzü için de aynı işlem yapılır. Çantanın altı ve yanları için kalıba uygun kumaşlar kesilir. Daha sonrasında bu kesilen kumaşlar birbirine dikilir. Kumaşın üzerine istediğiniz şekil ve renkte yine keçeden süsler yapılabilir. Bundan sonrası tamamen sizin hayal gücünüze bağlıdır. Keçeden çanta yapımı bu kadar kolay ve eğlenceli bir işlemdir.

Kendi çantanızı tasarlayın

Pek çok farklı çanta tarzını keçe malzemeler kullanarak hazırlayabilirsiniz. Küçük veya büyük kullanmak istediğiniz tarz çantaya büyük paralar ödemeyin. Kendiniz hazırlayın gururla taşıyın. Çanta hazırlıkları sonrası en önemli konu çantayı güzel bir şekilde süslemektir. Keçeden çanta yapımı bu açıdan da çok keyiflidir. Kendi hazırladığınız çantayı kendi zevkinize göre süsleyebilir ve en kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanacağınız farklı renkler ve farklı büyüklükler çanta ihtiyacınızın ortadan kalkmasını sağlayacaktır. İç içe koyarak saklayabileceğiniz keçe çantalar yer kaplamadıkları için de kullanışlıdır. Hazırladığınız heybe türü çantaları bir duvara asarak içlerine saksıda sarkan çiçeklerden yerleştirebilir kendinize evde botanik bahçesi kurabilirsiniz.

basit-keceden-canta-yapimi en-guzel-keceden-canta-yapimi farkli-keceden-canta-yapimi guzel-keceden-canta-yapimi keceden-canta-yapimi-facebook keceden-canta-yapimi-resimli keceden-canta-yapimi-tumblr keceden-canta-yapimi kolay-keceden-canta-yapimi yeni-keceden-canta-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain