Menu

Keçe telefon kılıfı nasıl yapılır? Resimli örnekleri

Giydiğimiz her kıyafette kombin yaptığımız için telefon kılıflarımız da kombinimize uysun istiyoruz. Böyle durumlarda birden fazla telefon kılıfı satın almamız gerekiyor. Piyasada bulunan telefon kılıflarından bazıları hem zevkimize uymuyor hem de maddiyatımıza uymuyor. Dolayısıyla telefon kılıflarımız birden fazla ve her kıyafet kombinimize uysun istiyoruz. İşte tam da bu noktada birden fazla noktada kullanışa sahip olan keçe malzemeleri imdadımıza koşuyor. Keçe telefon kılıfı nasıl yapılırdiye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Çok basit bir- iki işlem sonrası keçe kılıfınıza ulaşmanız mümkün olacaktır. İşte keçe telefon kılıfı nasıl yapılır sorusuna cevabımız: sevdiğiniz ve tercih edebileceğiniz renklerde keçe kumaşlar satın almak (dilerseniz üzerini süslemek için de birkaç tane süs alabilirsiniz.) Fermuarlı bir kılıf istiyorsanız eğer, fermuar, iğne ve ip. Bu malzemeler ile keçe telefon kılıfı oluşturabilirsiniz.

Telefon kılıfını renkli süslerle farklılaştırmak mümkün

Kişiye özel tasarımlar günümüzde en çok beğeni toplayan ürünler arasında yer almaktadır. Hazırlanan bir ürünün üzerine yine keçeden baş harfinizi koyabilir ya da sevdiğiniz bir renk ile süsleyebilirsiniz. Keçe telefon kılıfı nasıl yapılır sorusuna verdiğimiz cevaplar sonrasında hazırlıklara başladığınızı düşünüyoruz. Kendinize hazırladığınız telefon kılıfından değerli arkadaşlarınız için de hazırlayabilir ve hatta kılıf modelinden hazırlayacağınız cüzdan yada bozuk para çantası ile de kendinize bir set yapabilirsiniz. Bu kılıf sayesinde hep mutlu haberler almanızı dileriz.

basit-kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir degisik-kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir en-guzel-kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir farkli-kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir guzel-kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir harika-kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir-facebook kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir-resimli kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir kolay-kece-telefon-kilifi-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain