Menu

Keçe nakışı nasıl yapılır anlatımlı püf noktaları

El işleri ve buna bağlı olarak nakış türleri oldukça fazla bir kapsamı ifade eden alanlardır. Bu alanlar içerisinde her türlü malzemeden üretilen birbirinden estetik ve zarif el işi nakış türleri bulunmaktadır. Bunlardan biri de keçe nakışıdır. Keçe nakışı nasıl yapılır diye soran bayanlara öncelikle istediğiniz renkte keçeye, iğneye, ipliğe ve keçeyi sabitlemeye yarayan aparata ihtiyacınız vardır şeklinde yanıtlayabilmekteyiz. Sorunun devamı için de şunları ekleyelim, keçeyi işleyeceğiniz yere çizdiğiniz kalıptaki şekle uygun olarak öncelikle keçeyi bu kısma sabitlemek gerekiyor. İğne ve iplik ile yapılan bu sabitleme işleminin sağlam bir şekilde olması şart. Keçe nakışı nasıl yapılır sorusuna son olarak sabitleyici aparatı sabitlenmiş keçenin üstüne batıp çıkarmanız gerekmekte diye yanıt verebiliriz.

Nakış yapılan keçeyi nasıl kullanabilirsiniz ?

El emeği göz nuru bir değerle hazırladığınız keçe nakışını nasıl yapılır konusunda kullanım önerileri hakkında da birkaç fikir verebiliriz. Hazırlanmış keçeli bölüm yine el yapımı çantaların, mutfak önlüklerinin, banyo havlularının, jean ceketlerin, kaban yakalarının ve cüzdanların üzerinde değerlendirilebilir. Hazırlanacak bozuk para cüzdanları ya da cep telefonu kılıfları da keçeden nakışlı bir şekilde hazırlanabilir. İnsan kendi yaptığı şeyleri daha çok severek kullanır. Küçük parçalara işlenen nakışlı keçeler birleştirilerek araba süsü ya da anahtarlık olarak da değerlendirilebilir. Şallara takılmak için arkalarına silikon makası ile bir iğne yapıştıracağınız yaka iğnesi modelleri de şıklığınızı taçlandıracaktır.

en-kolay-kece-nakisi-nasil-yapilir farkli-kece-nakisi-nasil-yapilir kece-nakisi-nasil-yapilir-facebook kece-nakisi-nasil-yapilir-resimli kece-nakisi-nasil-yapilir-tumblr kece-nakisi-nasil-yapilir kolay-kece-nakisi-nasil-yapilir yeni-kece-nakisi-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain