Menu

Keçe kapı süsü nasıl yapılır? Örnekleriyle beraber inceleyelim

Keçe çok kullanışlı bir malzemedir. Genelde keçe kumaşlar ısınmak için bir kabanda, patikte, yelekte veya hırkada kullanılan keçe, (kanepelerdeki süs yastıkları) yastık kılıflarında da kullanılırken diğer süs malzemelerinde kullanılır. Abajur süsleme, kutu süsleme, perde süsleme gibi yerlerde de kullanılan keçe malzemesi kapı süslemede de kullanılabilir. Peki, keçe kapı süsü nasıl yapılır, şekil vermek kumaş açısından sert olduğu için düz şekiller kesilerek kapı süsü elde edilebilir. Keçe kapı süsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, piyasada kolay bulunabilen keçelerden dilediğiniz renkte satın alıp dilediğiniz şekilde keçeler keserek kapınızı süsleyebilirsiniz. Keçe kapı süsü sayesinde kapınız daha şık bir görünüme sahip olacaktır.

Rengarenk keçeler her üründe kullanılabilir

Keçe alırken en çok zorlanacağınız konu renk seçimi olacaktır. Gittiğiniz yerde her keçe renginden bir tane almak isteyeceksiniz. Buna emin olabilirsiniz. İhtiyacınız olan ve aklınızdaki modele uygun renk seçimi sonrasında el işi kapı süsünüzü hazırlamaya başlayabilirsiniz. Keçe kapı süs nasıl yapılır konusunda tamamen yaratıcılığınız kullanabilir ve hayalinizi ürüne yansıtabilirsiniz. Yapacağınız kapı süsleri sevdiklerinize özel hediyeler de hazırlayabilirsiniz. Kapı süsleri sokak kapısında kullanılabileceği gibi evin farklı odalarında da kullanılabilir. Mutfak için hazırlayacağınız kapı süsü sebze veya tahta kaşık gibi yardımcı malzemelerle hazırlanabileceği gibi banyo için hazırlanan modellere çanlar takabilir ve bu sayede lavabonun dolu olup olmadığını da anlayabilirsiniz.

basit-kece-kapi-susu-nasil-yapilir farkli-kece-kapi-susu-nasil-yapilir kece-kapi-susu-nasil-yapilir-facebook kece-kapi-susu-nasil-yapilir-resimli kece-kapi-susu-nasil-yapilir-tumblr kece-kapi-susu-nasil-yapilir kolay-kece-kapi-susu-nasil-yapilir yeni-kece-kapi-susu-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain