Menu

Kavanozlardan farklı evde baharatlık yapımı çalışmaları

Kendi evlerimize aksesuarları ve eşyaları kendimiz yapmayı çok severiz. Bu yazımızda siz kendin yap işlerini seven bayanlar için kavanozlardan baharatlık yapımından bahsedeceğiz. Kullanmadığınız kavanozları ya da bitmiş ve atmak üzere olduğunuz kavanozları baharatlık yapımı için değerlendirebilirsiniz. Kavanozlardan baharatlık yapımı hem çok zevkli hem de kullanışlıdır. İstediğiniz boyda kavanozu baharatlık yapımı için kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu kavanozları boyayabilir ya da eş ili yöntemleri ile süsleyebilirsiniz. Süslerseniz mutfağınıza daha şık bir baharatlık yapmış olursunuz. Bu kavanozları tezgah üstünde kullanabileceğiniz gibi çivi yardımıyla dolaplarınıza ya da askılıklarınıza da monte edebilirsiniz. Her türlü süslediğiniz ya da sade olarak bıraktığınız kavanozları baharatlık yaparak kullanabilirsiniz. Hem güzel bir görüntü sağlar hem de hiçbir masraf yapmadan baharatlığa sahip olursunuz.

Yaşadığınız yeri güzelleştirmek sizin elinizde

Süslediğiniz kavanozlara çabuk yetişen bitkiler ekerek salatalarınızda kullanmak için onları büyütebilirsiniz. Hazırlanan kavanozlar içine konacak akide şekerleri de çocuklar için hem sağlıklı hem de renkli bir eğlencelik olabilir. Kavanozlardan baharatlık yapımı güzel bir gün geçirmeniz sağlarken ortaya çıkardığınız ürünleri keyifle kullanmakta size kendinizi iyi hissettirecektir. Üreten insanlar mutlu olur ve kendilerine olan güvenleri gelir. El işi günleri düzenleyerek bu faaliyeti daha da genişletebilir ve farklı fikirler elde edebilirsiniz. Her gelen yanında bir kavanoz ve bir yardımcı malzeme getirse farklı malzemelerle ortaya birçok farklı kavanoz çıkabilir. Kolay gelsin.

basit-kavanozlardan-baharatlik-yapimi farkli-kavanozlardan-baharatlik-yapimi guzel-kavanozlardan-baharatlik-yapimi kavanozlardan-baharatlik-yapimi-facebook kavanozlardan-baharatlik-yapimi-resimli kavanozlardan-baharatlik-yapimi-tumblr kavanozlardan-baharatlik-yapimi kolay-kavanozlardan-baharatlik-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain