Menu

Kavanoz boyama nasıl yapılır ? Örnekleri

Estetik düşkünü ve el işine meraklı her bayan adeta kendini etrafını güzelleştirmeye adamıştır. Özellikle mutfaklarda sıkça kullanılan kavanozlar elbette ki bu bayanların gözlerine çarpacaktır. Bu sebeple kavanoz boyama nasıl yapılır konusu merak edilen konular arasındadır. Bu uygulama son derece kolaydır ve kolay olduğu gibi de eğlencelidir. Kavanoza çizeceğiniz desenler ya da boyayacağınız renkler tamamen sizlerin zevkine hayal gücüne kalmış bir durumdur. Sadece bunlar için şu birkaç malzemeye ihtiyaç duyacaksınız, cam boyası ve fırça. Elbette istediğiniz süslemeleri yapmak için kurdele, karton ya da dekor için kullanılan hamurlardan da yararlanabilmektesiniz. Kavanoz boyama nasıl yapılır derseniz de istediğiniz şekli çizdikten sonra biraz beklemeli ve daha sonra kaldığınız yerden üzerine işlem yapmanız gerekir şeklinde yanıtlayabilmekteyiz.

Mutfaklarınız güzelleşsin

Boyanan kavanozlar çok farklı şekillerde kullanılabilir. Özellikle mutfak köşelerinde yerini alacak olan boyalı kavanozlar içine makarna ve kuru baklagiller konabilir. Bu şekilde hem renkli ve şık görüntü sergilenebilir hem de malzemeler tazeliklerini uzun süre koruyabilirler. Günümüzde yaratıcılık hayatın her alanını renklendirmekte ve güzelleştirmektedir. Kavanoz boyama nasıl yapılır yazımızdan yola çıkarak küçük kavanozlar hazırlayabilir ve içlerine ev yapımı limonata koyarak taze nane yaprakları ile servis edebilirsiniz. Bu servis misafirlerinizi de şaşırtacak ve beğenilerini kazanacaktır. Hazırlanan kavanozlar içine ekilecek bitkilerde mutfak camı önüne dizilebilir ve ihtiyaç halinde taze kullanım gerçekleştirilebilir.

basit-kavanoz-boyama-nasil-yapilir degisik-kavanoz-boyama-nasil-yapilir en-guzel-kavanoz-boyama-nasil-yapilir farkli-kavanoz-boyama-nasil-yapilir guzel-kavanoz-boyama-nasil-yapilir kavanoz-boyama-nasil-yapilir-facebook kavanoz-boyama-nasil-yapilir-resimli kavanoz-boyama-nasil-yapilir-tumblr kavanoz-boyama-nasil-yapilir kolay-kavanoz-boyama-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain