Menu

Karizmatik ve havalı damatlık modelleri

Düğün için hazırlıklar tek taraflı değildir. Her ne kadar kadınlar bu konuda daha tereddütlü ve telaş içerisinde olsalar bile, biz erkekler en az onlar kadar stres yaparız. İşin maddiyatı bir tarafa birde düğün zamanında hangi damatlık modelini giysem diye karar vermekte zorlanırız. Size çok yakışacak birbirinden klas ve şık 2016 damatlık modellerini makalemizin içerisinde bulabileceksiniz.vücudunuza tam oturacak ve sizi fit gösterecek damatlık modellerini seçmelisiniz. Eğer kilo probleminiz var ise biraz daha bol modeller giymek yararınıza olacaktır. Göbekli damat olmak hiç hoş olmasa gerek : ) damatlık konusunda aslında pek fazla araştırma yapılmasına gerek yok. İsterseniz en kral markayı tercih edin üzerinizdeki modeli ve markayı kimse anlayamayacaktır. Damatlıkların büyük bir bölümü birbirine benzediğinden dolayı biz erkeklerin işi gelin adaylarına göre daha kolaydır.

Giyilen damatlık modelinin mekanla uyumlu olması gerekmektedir. Kır düğünlerinde genellikle keten damatlık modelleri tercih ediliyor. Yine sahil düğünlerinde bu tarz farklı ve şık damatlıkları giyin erkekleri görmek mümkündür. Oldukça rahat ve şık olduğundan dolayı ereklerin her daim favorileri arasında yer almaktadır.

Salon düğünlerinde ise erkekler smokin tercih etmektedirler. Kapalı ortamlarda yapılan düğünlerde klasik damatlıklar tercih ediliyor. Gelin adayı ile muhteşem uyumu bu bahsetmiş olduğumuz damatlık modelleriyle sağlayabilirsiniz. Adınızdan söz ettirmek ve dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, sizlerde bu paylaşmış olduğumuz modellerden faydalanabilirsiniz.

Damatlık markaları ve fiyatları

Ds damat smokin takım elbise (slim fit) – 449,00 tl

Altınyıldız damatlık – 379,99 tl

Wss wessi çıkma yakalı damatlık takım elbise – 419,00 tl

Sivri yaka klasik smokin / damatlık – 597,99 tl satış fiyatı

Mono yaka slim fit smokin / damatlık – 549,99 tl

Şal yaka slim fit smokin / damatlık – 549,99 tl

Kiğılı damatlık modelleri – 500 tl’den başlamaktadır.

farkli-havali-damatlik-modelleri guzel-havali-damatlik-modelleri havali-damatlik-modelleri moda-havali-damatlik-modelleri yeni-havali-damatlik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain