Menu

Kaplan resmi kolay nasıl çizilir? Teknikleri nelerdir?

Temel basit çizim tekniklerini kullanarak birçok çizim yapılabilir. Bu çizimlerin başında kaplan resmi çizmek basit ve keyifli çizimlerdendir. Bunun için de kaplan resmi nasıl çizilir sorusunu cevaplamak gerekir. Kaplan resmini çizmek için ilk olarak kafa kısmından başlanır. Bu şekilde hata yapma ihtimaliniz daha düşük olur. Daha sonra ise boyun ve sırt bölgesi çizilir. Boyun ve sırt bölgesi kafa ile birleştirilir. Üçüncü olarak sağ ve sol ön, arka bacaklar çizilir. Bacaklardan sonra kuyruk çizilir ve bunlar uygun bir şekilde birleştirilir. Birleşimler yapıldıktan sonra göz ve kulak çizilerek kaplan resmi nasıl çizilir sorusu açık bir şekilde cevaplandırılmış olur.

Hazırlanan resimden yüz maskesi olur mu ?

Kağıt üzerine özenle hazırlanan hayvan figürleri yüz maskesi olarak da kullanılabilir. Pijama partilerinde değerlendirilebilecek olan yüz maskeleri için hayvan figürünün gözlerini açmak ve arkadan bir lastik geçirmek yeterli olacaktır. Ailece hazırlanabilecek maskeler güzel ve renkli hayvanlar ile zenginleştirilebilir. Kaplan resmi nasıl çizilir konusunu öğrendikten sonra hazırlanan görsel güzel bir şekilde boyanarak kullanıma hazır hale getirilebilir. Evde ya da anaokulunda dolaşan minik hayvanlar takılacak kuyruklar ve giyilecek patikler eşliğinde güzel ve unutulmaz anların ortaya çıkmasına yardımcı olur. Kolay bir şekilde çizilen figürler zamanla değiştirilerek daha da güzel hale getirilebilir. Masal okurken de figür çizme aktivitesinden yararlanabilirsiniz.

basit-kaplan-resmi-nasil-cizilir en-guzel-kaplan-resmi-nasil-cizilir farkli-kaplan-resmi-nasil-cizilir guzel-kaplan-resmi-nasil-cizilir kaplan-resmi-nasil-cizilir-facebook kaplan-resmi-nasil-cizilir-resimli kaplan-resmi-nasil-cizilir-tumblr kaplan-resmi-nasil-cizilir kolay-kaplan-resmi-nasil-cizilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain