Menu

kanaviçe işlemeli desenli değişik nevresim takımları

evlilik yaşındaki kızların çeyiz modasında önemli bir yer üstlenen kanaviçe işlemeli nevresim takımları özellikle son yıllarda iyice popüler olmaya başladı. annelerin sandıklarında boş yere yer işgal eden kanaviçeler bu modayla birlikte yastıkların, yorganların ve nevresim takımlarının üzerlerine işlenmeye başladı. her ne kadar çoğu genç kız mağazalardan hazır ürünler almaya seçse de anadolu’nun birçok yöresinde kanaviçelerin büyük yeri vardır.

el emeği göz nuru kanaviçeler

çeyiz sandıklarında duran kanaviçeleri bir an önce değerlendirmelisiniz. kanaviçeler genellikle aşağıdaki amaçlarla kullanılır:

özellikle genç kızların çeyiz takımlarını süslerler.

yeni doğum yapan kadınların yataklarına harika bir hava verirler.

sünnet çocukları için hazırlanan yataklarda dikkat çekerler.

siz de çeyiz sandığınızda duran kanaviçeleri değerlendirmelisiniz. dilediğiniz gibi tasarımlar oluşturarak sadece özel günlerde değil günlük kullanımlar için de kanaviçe işlemeli nevresim takımları yapabilirsiniz. eğer el becerinize güvenmiyorsunuz, kendi belirleyeceğiniz kanaviçelerle, istediğiniz tasarımları terzilere de yaptırabilirsiniz.

anadolu insanının el emeği göz nuru ürünleri olan kanaviçe işlemeli nevresim takımları son zamanlarda dikkatleri üzerine çekmeye başladı. birçok mağaza özel olarak kanaviçe işlettikleri nevresim takımlarını müşterilerinin beğenilerine sunuyorlar. uygun fiyatlara alacağınız bu ürünler her ne kadar evlerde yapılan ürünlerin yerini tutmasa ada bu alandaki ihtiyaçlara cevap verebilir. kanaviçe nevresim takımları satışını yapan çok sayıda internet sitesi de bulunuyor. oldukça uygun fiyata alabileceğiniz bu ürünleri, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

degisik-kanavice-islemeli-desenli-nevresim-takimlari en-guzel-kanavice-islemeli-desenli-nevresim-takimlari farkli-kanavice-islemeli-desenli-nevresim-takimlari guzel-kanavice-islemeli-desenli-nevresim-takimlari harika-kanavice-islemeli-desenli-nevresim-takimlari kanavice-islemeli-desenli-nevresim-takimlari-facebook kanavice-islemeli-desenli-nevresim-takimlari-resimli kanavice-islemeli-desenli-nevresim-takimlari yeni-kanavice-islemeli-desenli-nevresim-takimlari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain