Menu

kalp şeklinde lif nasıl yapılır? Örnekeri

liflerin yapılmasında yani modellerinin oluşturulmasında hiçbir sınır bulunmamaktadır. maharetli hanımlar birçok şekilde ve tarzda lifler yaparak oldukça şık görünümlü lifler ortaya çıkarmaktadır. bu liflerden biri de kal şeklinde olan liflerdir. sevginin ve aşkın bir çeşit dışavurumu olan kalp şeklinde lif nasıl yapılır sorusu için birçok farklı anlatım bulunmaktadır. gerek videolu anlatımlar ile gerek tüm yapım aşamalarının resimli olarak anlatılması ile kalpli lif örnekleri ortaya çıkarılmıştır. bu örnekleri olduğu gibi kullanabileceğiniz gibi değişik modelleri kendiniz de yapabilirsiniz.

  • kalp şeklinde lif nasıl yapılır sorusunda birçok farklı model ve yapılış şekli bulunmaktadır. örneğin tek bir kalp şeklinde lif yapabileceğiniz gibi birden fazla kalbin birleştirilmesi ile de kalp şeklinde lifler oluşturulabilir.
  • ayrıca bu liflerin üzerine isimlerin baş harfleri işlenebilir, oklu kalp şekilleri yapılabilir ve kalplerin içine seni seviyorum gibi cümleler de yazılabilir.
  • kalp şeklindeki lifler daha çok çeyizler için hazırlanmaktadır. damak ve gelin için farklı tasarımlarda kalp şeklinde lifler yapılabilmektedir.
  • çeyiz lifleri için en çok yapılan lif modelleri

kalp şeklinde lif nasıl yapılır sorusunda öncelikle ipliklerin türleri ve liflerin örülmesinde kullanılacak olan aparatlar belirlenmelidir. tığ ve şişler farklı modellerde ve biçimlerde liflerin örülmesini sağlayacaktır. bu tür seçimler liflerin modellerine göre belirlenmektedir. kırmızı renkler daha fazla tercih edilmesine karşın diğer renk seçenekleri de kalp şeklindeki liflerde kullanılabilir.

degisik-kalp-seklinde-lif-nasil-yapilir en-guzel-kalp-seklinde-lif-nasil-yapilir farkli-kalp-seklinde-lif-nasil-yapilir guzel-kalp-seklinde-lif-nasil-yapilir

DIGITAL CAMERA

kalp-seklinde-lif-nasil-yapilir-facebook kalp-seklinde-lif-nasil-yapilir-resimli kalp-seklinde-lif-nasil-yapilir-tumblr kalp-seklinde-lif-nasil-yapilir yeni-kalp-seklinde-lif-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain