Menu

Kaliteli yırtık jean modelleri ve kombinleri

Yırtık jean’ler, herkesin dolabında, en az bir tane bulunmaktadır. Yırtık jean’ lerle, kombin yapmak çokta zor değildir. Giyen kişiyi oldukça tarz gösteren yırtık jean’ ler, spor giyimden hoşlananlar için ideal pantolonlardandır. Yırtık jean ve kombinlerinde ki, çeşitlilik çok sayıda olduğu için, kişinin zevkleri doğrultusunda, değişiklik göstermektedir.

Yırtık jean’ le sokak stili

Sokak stilin de, sürekli karşımıza çıkan yırtık jean’ ler, doğru kombin edildiğinde, kişiyi oldukça cool göstermeye yeterlidir. Yırtık jean ve kombinlerinde, kullanılacak en uyumlu parçaları sıralarsak;

İpek veya şifon bluz,

  • Stiletto,
  • Basic tsirt,
  • Spor ayakkabı,
  • Blazer ceket

Yukarıda saydığımız parçalar, yırtık jean ve kombinlerinde, en çok kullanılan parçalardandır. Yırtık jean modeli de, vücut yapınıza uygun modellerden tercih etmelisiniz. Skinny ve boyfriend jean modelleri, yırtık jean de, en çok kullanılan modellerdendir. İpek ya da şifon bir bluz ve yırtık jean ile istediğiniz gece davetine katılabilirsiniz. Ayakkabı seçiminiz de, bu kombini oluşturma da, stiletto olmalıdır.

Basic bir tşirt, spor ayakkabı ve yırtık jean sokak stilinde, en çok rastladığımız kombin örneklerindendir. Mevsime göre bu kombine blazer bir ceketle oldukça cool bir hava katabilirsiniz. Ünlüleri de, sokak stilinde, en çok yırtık jean kombinleriyle, görmekteyiz. Yırtık jean’ im yok diye üzülüyorsanız, bir makas yardımıyla dolabınızda ki, bir jean pantolonu yırtık jean’ e çevirebilirsiniz.

bayan-kaliteli-yirtik-jean-modelleri farkli-kaliteli-yirtik-jean-modelleri kadin-kaliteli-yirtik-jean-modelleri kaliteli-yirtik-jean-modelleri-facebook kaliteli-yirtik-jean-modelleri yeni-kaliteli-yirtik-jean-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain