Menu

Kaliteli tasarım deri ceket modelleri

Deri ceket modası her yıl devam etmektedir. Hiçbir zaman trendini kaybetmemiş adından söz ettirmiştir. 2016 yılında yine çok farklı tasarım ve modelleri ile deri ceketler ilgimizi çekmeyi başaracak. Deri ceketlerin en büyük özelliklerinden birisi, uzun yıllar giyilebilmesidir. Hakiki deri ceketleri senelerce yıpranmadan giyebilirsiniz. Ceketlerinizi satın alırken vücudunuza tam oturmasına dikkat ediniz. Beden ölçülerinizle uyumlu olan modellere yönelmenizi tavsiye ederiz. Günümüzde satın alabileceğiniz klasik, spor, desenli ve logolu bir çok deri ceket çeşitleri bulunmaktadır.

Deri ceket satın almadan önce kahverengi ve siyah modelleri almanızı öneriyoruz. Bu iki rengin modası hiçbir zaman geçmez ve kalıcıdır. Zaten deri ceket denildiği zaman akla siyah yada kahverengi renk gelmektedir. Neredeyse büyün kıyafetlerinizle uyum sağlamaktadır ve kolayca kombinlenebilmektedir

Deri ceket alırken nelere dikkat edilmeli ?

Derinin nasıl işlendiği çok önemlidir. Bunun dışında hafif olması gerekmektedir. Deri cinsini kesinlikle sorgulamalısınız. Modelin size tam uyması gerekmektedir. Rahat olması her şeyin önünde gelir. Eğer rahat etmezseniz, o deri ceket bence ceket değildir!

Günümüzde pek çok deri ceket modeli dar ve fit kalıplardan oluşmaktadır. Bunun nedeni ise vücuda tam oturmasıdır. Polarlı ve astarlı olmak üzere kışın giyebileceğiniz, sizi sıcak tutacak harika modelleri bulunmaktadır. Kış soğuklarında üst giyim arayanlar tercihlerini trençkot, palto ve mantolardan önce kesinlikle deri ceketlerden yana kullanmalıdırlar.

Deri ceketlerinize iyi bakarsanız, nasıl yıkanacağını iyi bilirseniz 10 yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Suni deri ceket modelleri ise 2 yıl kadar kullanılmaktadır ve günümüzde en çok bu modeller tercih edilmektedir.

bayan-deri-ceket-modelleri deri-ceket-modelleri kadin-deri-ceket-modelleri kislik-deri-ceket-modelleri yeni-sezon-deri-ceket-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain