Menu

Kaliteli Sağlam puma ayakkabı modelleri

Alman markaları ülkemizde her zaman rağbet görmüştür. Her sektörde olduğu gibi spor giyim alanında bile almanlar kalitesini konuşturmaktadır. Puma nerenin malı? Hangi ülkeye ait? Diyenlere cevabımız; almanya’dır. Marka sadece ayakkabı değil, aynı zamanda bir çok spor ürünleri üretip, satışa sunmaktadır. Çanta, eşofman takımları, saat, kolye, bileklik, parfüm ve daha pek çok sevilen ürünleri hem erkekler hem bayanlar için üretmektedir. Ülkemizde spor giyime düşkün bir çok insan vardır. Bu insanlar nike ve adidas kadar puma markasına da rağbet göstermektedirler. Puma ayakkabı modelleri 2016 sezonunda yine insanların tercihleri arasında yer alacak. Yeni sezon koleksiyonunda bir çok değişik model bulunmaktadır. Bu modelleri dilerseniz sizlere hem açıklayalım, hem görsellerini paylaşalım

Yeni puma ayakkabı çeşitleri nelerdir ?

Puma matt: bayanlar için üretilmiş bir koşu ayakkabısıdır ve retro tasarımı ile dikkat çekmektedir. Ayakkabının bir diğer özelliği ise alt kısmının yani tabanının yüksek olmasıdır. Mataryel olarak süet kullanılmıştır. Kalitesi göz ardı edilemez. Bayanlar 2016 yılında puma shine matt ayakkabı modelini tercih edebilirler.

Puma sneaker: hem erkek ve hem bayanlar için tasarlanmış bir günlük ayakkabı modelidir. Hip hop ve rap tarzı giyinen arkadaşlarımız tercih edebilirler. Hem dar paça hem bol paça pantolonlara çok yakışmaktadır. İlkbahar sezonunda daha çok tercih edilir.

Puma lifestyle ayakkabı: ince tabanı sayesinde rahatlık sağlamaktadır. Günlük kullanım için en uygun ayakkabı modellerinden birisidir. Farklı renkleri bulunmaktadır.

Puma st runner: adı üstünde koşu ayakkabısıdır ”runner” ingilizce koşucu anlamına gelmektedir. Sizlerde sabahları spor yapmayı ve özellikle koşmayı seviyorsanız, bu modeli tercih edebilirsiniz.

Puma flex trainer: wn, sleek, mid gibi pek çok modeli bulunmaktadır. Satın alabileceğiniz eni ideal puma ayakkabılarının başında gelmektedir. 2016 modelleri görülmeye değerdir. Bu modelin koşu ayakkabısı ayrıca bulunmaktadır.

Puma boot sneakers: kış mevsimi için puma ayakkabı modeli arıyorsanız, bu modeller           tam size göre diyebilirim. Bayanlara özel olarak üretilmiş olan bir puma ayakkabıdır. Bot yerine geçmektedir. Spor bot arayanlara tavsiyemizdir.

Bunların hricinde puma trinomic xt-1 fw15 kadın spor ayakkabı, xt-1 matt & shine wn, puma myndy 2 blur, puma tz-3 up erkek spor ayakkabı nette çok satılan modeller arasında yer almaktadır.

Görüldüğü üzere 2016 puma ayakkabı modellerinin bir çok çeşidi var. İnsan istiyor ki hepsini satın alayım ama marka biraz pahalı olduğundan dolayı bir çift satın alabilmekteyiz. Sonuçta bir kere alacaksınız ama uzun seneler sizi idare edecek

farkli-puma-ayakkabi-modelleri moda-puma-ayakkabi-modelleri puma-ayakkabi-modelleri trend-puma-ayakkabi-modelleri Puma Bayan Ayakkabi Modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain