Menu

Kahverengi saç modelleri ve renk tonları

Kahverengi saç dediğimizde akla gelen doğal şıklıktır. Bir de kahve tonlarının ışıltısını ve bizlere sunduğu renk seçeneklerini düşündüğümüzde kahve saçlar, birçoğumuzun vazgeçilmezi olur. Üstelik ombre ve balyaj uygulamalarında da kahve tonlarının göz alıcılığı görmezden gelinemez. Kahvenin göz alıcılığı ve uyumunu ilk uygulamada fark edersiniz ve kahverengi sizin için vazgeçilmez olur.

Kahverengi saç modelleri doğru ton seçildiğinde her ten rengine uyum sağlar ve uygulanabilir. Saçınızı kahverengi yapacaksanız dikkat etmeniz gerekenler:

Altın kahve tonlarını hemen hemen her ten rengi ile kullanılabilir.

Karamel kahve tonları buğday ten ile kullanılmalıdır.

Doğal kahve tonları hem erkekler hem de kadınlar için sık tercih edilen bir ton olmakla birlikte tüm ten renkleriyle uyum içerisinde kullanılabilir.

Kumral kahve tonlarını yine tüm ten renkleriyle uyum içerisinde kullanılabilir.

Kısa veya uzun saçlarda da kullanılabilecek açık kahve tonlarını yine her ten rengi ile kullanılabilir.

Kahverengi saçta her mevsimde gönül rahatlığıyla kullanılabilir bir renktir.

Kahverengi saç modelleri dediğimizde gözümüzün önüne ilk gelen model uzun dalgalı saçlardır. Bunun yanında yine kahverengi saçları kısa modellerle de kullanabilirsiniz. Kahkül kullanımının kahverengi saçlara katacağı havayı ilk bakışta görebilirsiniz. Çok fazla bakım gerektirmeyen bir renk olan kahverengi evde bile kolayca uygulanabilir. Ancak kahvenin çok sıcak tonlarını uygulamayı düşünüyorsanız mutlaka bir kuaföre gitmeniz gerekmektedir. Sonrasında bu renkten dönmek ve başka bir renge geçiş yapmak ta diğer renklere oranla çok daha kolaydır.

Kahverengi saç modelleri kullanıldığında makyajınızda da daha bronz renkleri tercih ederseniz çok daha uyumlu bir görüntü elde edersiniz. Vazgeçilmezimiz olan en doğal renk, sıcak kahve tonları bu yıl da yine ilk sıralarda yer alıyor.

bayan-kahverengi-sac-modelleri degisik-kahverengi-sac-modelleri farkli-kahverengi-sac-modelleri harika-kahverengi-sac-modelleri kadin-kahverengi-sac-modelleri kahverengi-sac-modelleri-facebook kahverengi-sac-modelleri-resimli kahverengi-sac-modelleri-tumblr yeni-kahverengi-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain