Menu

Kadınlar için çok şık kışlık kaban modelleri

Kaban sezonuna girdik ve her yer değişik modellerle doldu taştı. Kış mevsiminde kadınların en çok rağbet ettiği ürünlerin başında kaban modelleri gelmektedir. 2016 yılında çok değişik kumaşlardan üretilen ve hoş renkleriyle göz kamaştıran kaban çeşitlerini sizlere sunacağız. Uygun aksesuarlarla kabanlarınızı kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Kışın biz kadınlar özellikle üst giyim ürünlerine çok fazla rağbet etmekteyiz. En çok sevilen renkleri ise, siyah, yeşil, gri ve kahverengi olanlarıdır.

Bu sezon kabanlar revaçta olacak

Kabanlarda kullanılan farklı kumaşlar, tasarıma büyük katkı sağlamaktadır. Süet ve ekose kumaşlarla tasarlanan kabanlar bir hayli farklı ve şık görünmektedir. Bunun haricinde deri kabanlar kadınların 2016 yılında gözdesi olacaktır. Kapitoneli ve kürklü modelleri bu arada unutmamak gerekir. Bu saydığımız kaban tasarımları 2016 sezonuna damgasını vuracak. Her zaman olduğu gibi kemerli ve belden kuşaklı kabanlar genç kızların ilgi gösterdiği modeller arasında yer alacak. Kaban modasını incelediğimiz zaman özellikle yaka kısımlarının tasarım olarak değiştiğini görmekteyiz. Şal yaka kabanlar umarım sizlerinde ilgisini çekecektir.

Bir çok model bu sene revaçta olacak. Bunlar arasında çift taraflı kullanılabilen kabanlar, şapkalı ve kapüşonlu, yaka kısmı değişik, kemerli, kuşaklı, ekoseli modeller mağaza vitrinlerini süsleyecek.

Soğuklardan korunmak için kabanlara her daim ihtiyaç duymaktayız. Hem soğuk havalardan korunacağız, hem şıklığımızı tamamlayacağız. Uzun kaban modelleri ve kısa tasarımlar mutlaka dolabınızda yer almalı. Bir gün uzun modeli, diğer gün ise kısa modeli giyerek kendinizi farklı hissedin ve hissettirin!

Bu sene panço modeline benzeyen kabanlar bir hayli dikkat çekmeye başladı. Moda sektöründe tasarım olarak özellikle kabanlar değişime uğradı. En güzel ve yeni tasarım kaban modellerini inceleyerek sizlerde tercihlerinizi yapabilirsiniz.

farkli-kadinlar-icin-kislik-kaban-modelleri guzel-kadinlar-icin-kislik-kaban-modelleri kadinlar-icin-kislik-kaban-modelleri moda-kadinlar-icin-kislik-kaban-modelleri trend-kadinlar-icin-kislik-kaban-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain