Menu

Kabarık dikkat çekici harika gelinlik modelleri

Düğün sezonunun açılması ile birlikte yepyeni gelinlik modelleri görücüye çıkmaya başladı. Bu sene özellikle düğünlerin en trend gelinliği, kabarık gelinlikler olacak. Genç kızlarımızın en büyük hayallerinden birisi evlenmektir. Evliliğin ilk adımı ise düğündür. Düğün gününde giyeceğiniz gelinlik modeli siz değerli kızlarımız için çok önemlidir. Belki aylar, kim bilir seneler öncesinden beri nasıl bir gelinlik giysem diye düşünüyorsunuz.

Gelinlik denildiği zaman akla bir çok farklı model ve tasarım gelmektedir. Biz bugün özellikle kabarık gelinlik modellerini seven ve düğününde giymek isteyen hanımlarımız için paylaşımlarda bulunacağız. Görsellerini ve resimlerini detaylı olarak galerimizden inceleyebileceksiniz.

Kabarık gelinliklerin en büyük özelliği ise, zayıf ve şişman fark etmeden herkesin giyebileceği bir model olmasıdır. Günümüzde hem zayıf hem büyük beden gelinlik tercih eden bayanlarımız kabarık gelinlikleri satın almaktadırlar. Fiyatları ise, markaya göre farklılık göstermektedir.

Bu harika ve güzeli gelinlik tasarımı sayesinde, düğün gününde tüm dikkatleri ve gözleri üzerinize rahatlıkla çekebilirsiniz. Kabarık olmasından dolayı sizi adeta, ” prenses gibi” gösterecektir.

En çok tercih edilen kabarık gelinlik modelleri ve çeşitleri nelerdir ?

2016 yılında kabarık gelinlik modelleri straplez ve dekolteli modeller ile dikkat çekerken, bunun yanı sıra sade ve şık çeşitleriyle ön plana çıkacak.

Dantel tasarım gelinliklerin vazgeçilmez bir deseni gibidir. Bu sezon kabarık gelinliklerde dantel detayını fazlası ile göreceğiz ve hatta dantel ile işlemeli süslemeli değişik model kabarık modellerini görünce şaşıracaksınız.

Dekolteli modeller, her zaman genç kızlarımızın tercih ettiği gelinlik tasarımları arasında yer almaktadır. Kabarık gelinlik modellerinde dekolte detayları ön plana çıkacak ve cesurluğunuzu, zarifliğinizi gözler önüne serebileceksiniz. Cesareti seven bayanlarımız dekolteli kabarık gelinlik modellerini tercih edebilirler.

Taşlı ve süslemeli gelinlikleri bir kaç sezondur düğünlerde görmekteyiz. Bu sene kabarık gelinliklerde taş ve süslemeleri fazlası ile göreceğiz. Hatta ünlü isimlerin düğünlerinde değerli taşlarla işlenen gelinlikleri görürseniz, bizi hatırlayın çünkü ilk biz söyledik! Ve haklı çıktığımızı göreceksiniz. Kabarık gelinlik modelleri indirmek ve incelemek isteyenler, resim galerimize göz atabilirler. Düğününüzde mutlu ve huzurlu olmanızı temenni ediyor, kendinize iyi bakın diyoruz.

bayan-kabarik-gelinlik-modelleri degisik-kabarik-gelinlik-modelleri en-guzel-kabarik-gelinlik-modelleri farkli-kabarik-gelinlik-modelleri guzel-kabarik-gelinlik-modelleri kabarik-gelinlik-modelleri-facebook kabarik-gelinlik-modelleri-resimli kabarik-gelinlik-modelleri kadin-kabarik-gelinlik-modelleri yeni-kabarik-gelinlik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain