Menu

İşlemeli desenli çok güzel bebek yelekleri modelleri

Kışın gelmesiyle beraber bebeklerinin sıcak kalması için uğraşan ebeveynlerin en büyük yardımcılarından biri de şüphesiz ki yeleklerdir. Mağazalarda da bulabileceğiniz fakat gayet cüzdan kurutan fiyatlara satılan bu yelekleri sizin de dikmeniz aslına bakacak olursak gayet kolay. İşlemeli bebek yelekleri anlatımlı videoları izleyerek örme işleminin tüm ayrıntılarını öğrenebilir ve bebeğimize istediğimiz renk ve modelde yelekler örebileceğimiz gibi ince işlemeler vasıtası ile bu yeleklerin göz alıcılığını daha da arttırabiliriz.

  • Uzun kollu
  • Renkli ve dikkat çeken
  • Sade fakat gösterişli
  • Çiçek motifleriyle bezenmiş

Hayvan ve çizgi karakterlerin yer aldığı pek çok yelek modelini bebeklerimiz için kendi ellerimiz ile örmek bize ayrıca bir mutluluk verecektir. İşlemeli bebek yelekleri anlatımlı resimler ile de video seyretmenize gerek kalmadan adım adım bu işlemin nasıl yapıldığını ince ayrıntılarına kadar öğrenebilir ve unuttuğunuz her hangi bir ayrıntıda resimlere bakarak kaldığınız yerden kolaylıkla devam edebilirsiniz.

Genellikle mağazalardan satın aldığımız ve verdiğimiz paranın hem model olarak hem de işlev olarak hakkını vermeyen tek tip yelekler ile bebeğimizin göz alıcılığını bastırmak yerine ona kendi yaptığımız ve istediğimiz renkleri kullanabildiğimiz yeleklerden vermek onun göz alıcılığını bir hayli fazla arttıracak ve pek çok kişi tarafından sevilmek istenecektir. İşlemeli bebek yelekleri anlatımlı video ve resimler ile bebeğimizin insanlarla tanışmasını sağlamak bizi de inanın onun kadar mutlu edecektir.

degisik-islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri en-guzel-islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri farkli-islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri guzel-islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri harika-islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri-facebook islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri-resimli islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri-tumblr islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri yeni-islemeli-desenli-bebek-yelekleri-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain