Menu

İsim yazılı kapı süsü yapımı ve malzemeleri

Yaşam alanları içerisinde özellikle çocuk odalarını daha renkli kılmak için isim yazılı kapı süsleri çok popüler bir el işidir. İsim yazılı kapı süsü yapımı için elinizin altında bulunan birçok malzeme vardır. Bu çalışma için:

  • Boncuk
  • Farklı renklerde olan keçeler veya sünger
  • Kumaş
  • Yapıştırıcı
  • Makas
  • Renkli karton, kağıt

İsim yazılı kapı süsü yapımı: bu çalma için kullanacağınız ana malzemeyi tercih edin; keçe, kumaş, renkli karton. Daha sonra bunları simetri isim şeklinde bir araya getirin, ölçümlü malzemenizi harflere göre kesin ve birbiriyle renkli iple birleştirin ve kapıya asın işte bu kadar. Kapı süsü yapımı gayet kolay ve pratik bir şekilde yapılabilir. Genel hatlarını yaptığınız süslere daha sonra kendi yaratıcılığınızı da kullanarak farklı ek malzemeler katabilirsiniz. İsim yazılı kapı süsü yapımı için çeşitli örnekleri inceleyebilir ve bu örnekler arasından kafanıza yatanı yapabilirsiniz. Aynı zamanda eğer ilk defa böyle bir şey yapacaksanız da, anlatımlı videolardan yardım alabilirsiniz. Elinizdeki az malzeme ile de bu süsü yapabilirsiniz, biraz ek malzeme kullanarak da yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin bir süsten ne beklediğinize bağlıdır aslında. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra süsünüzü kolayca yapabilirsiniz. Hiç kuşkusuz el kabiliyetiniz var ise kapı süsünüzü yapmak sizin için çok daha kolay ve pratik olacaktır.

degisik-isim-yazili-kapi-susu-yapimi en-guzel-isim-yazili-kapi-susu-yapimi farkli-isim-yazili-kapi-susu-yapimi guzel-isim-yazili-kapi-susu-yapimi isim-yazili-kapi-susu-yapimi-facebook  yeni-isim-yazili-kapi-susu-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain