Menu

iğne oyası yazma ve farklı yemeni örnekleri

insanların en temel ihtiyacı olan örtün ihtiyacıyla başlayan el işi uğraşı daha sonra daha çok dekoratif amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. günümüz de ise el işi ev hanımları için vazgeçilmez bir uğraş haline gelmiştir. elişlerindeki marifetlerini daha çok çeyizlere yansıtan hanımlarımız ortaya koymuş oldukları iğne oyası yemeni örnekleri ile de harika eserler ortaya çıkarmışlardır.

çeyizlerin en göze çarpan ve en özel parçalarından olan bu model son derece ustalık ve beceriyle ortaya çıkarılmaktadır. tesettürü tercih eden hanımlar da bu modeli oldukça sık kullanmaktadır. saçlarını örtmek için kullandıkları yemenleri boş bırakmayıp iğne oyası yemeni örnekleri ile şekillendirmektedirler.

sosyal medya’da örnekler

sosyal medyanın özellikle ev hanımları üzerinde çok büyük bir etkisi olmuştur. zamanın büyük bölümünü evinde geçiren hanımlar facebook gibi arkadaş ve akraba ortamlarına en rahat hitap edebilecekleri sosyal ağlarda, iğne oyası yemeni örnekleri sergiliyorlar. en sık kullanılan modeller şunlardır:

başörtü iğne oyaları

iğne oyası yemeni kenarı

yeni iğne oyası örnekleri

yemeni kenarı iğne oyası

beyaz yemeni kenarları

amatör iğne oyası

beyaz iğne oyaları

iğne oyası yapılmış yemeniler oldukça hoş gözükmekte ve oldukça dikkat çekmektedir. iğne oyasındaki yoğun el işi bilgisini anlayanlar tarafından oldukça değerli bir uğraştır. hanımlar her geçen gün kendilerine uygun yeni modeller çıkarmakta, sosyal medyada bunları sergilemektedirler.

en-guzel-igne-oyasi-yazma-yemeni-ornekleri farkli-igne-oyasi-yazma-yemeni-ornekleri guzel-igne-oyasi-yazma-yemeni-ornekleri

VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100

igne-oyasi-yazma-yemeni-ornekleri-resimli igne-oyasi-yazma-yemeni-ornekleri-tumblr igne-oyasi-yazma-yemeni-ornekleri yeni-igne-oyasi-yazma-yemeni-ornekleri yepyeni-igne-oyasi-yazma-yemeni-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain