Menu

İğne oyası yazma kenarları örnekleri ve desenleri

Genellikle ev hanımlarının günlerini geçirmek, kız çocuklarının çeyizlerine yardımcı olmak için evde iğne oyası ya da tığ ile dantel işlemeleri yapmaktadırlar. Geçmişten günümüze farklı modelleriyle gelen iğne oyalarının en yeni tasarımlarını bulabileceğiniz internet siteleri sayesinde, kolaylıkla işlemeler yapabileceksiniz.

Harika süslemeleri bulunan, yazma ve tülbentlerde hoş görünümler sağlayan iğne oyası modelleri, beğeniyle işleyeceğiniz örnekleri içeriyor. Tığ ile de işlenen modeller olsa da iğne oyasının görünümündeki asalet her bayanı cezp edecek türden oluyor. İğne oyasıyla işlemeler yapmayan hanımlar da internet sitelerinde bulunan anlatımlar sayesinde el becerilerince örnekleri işlemeye başlayacaklar.

El sanatınızı geliştireceğiniz, yazmalarınızı süsleyeceğiniz iğne oyası yazma kenarı örneklerini inceleyebilirsiniz. Yazma kenarlarını işlerken boncuklar, pullardan yardım alarak daha narin görünümleri yazmanıza kazandırabilirsiniz. Çiçek motifli örnekler de en çok tercih edilenler arasındadır. Yazla kenarı için iğne oyası örnekleri çok fazla modellere sahip olduğundan en çok beğendiğiniz modelleri seçme imkanına sahip olacaksınız. İğne oyasıyla birlikte boncuklar da kullanıldığında daha güzel çalışmalar ortaya çıkıyor.

degisik-igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri en-guzel-igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri farkli-igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri guzel-igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri harika-igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri-facebook igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri-resimli igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri-tumblr igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri yeni-igne-oyasi-yazma-kenarlari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain