Menu

İğne oyası yazma kenarı model ve çeşitleri facebook

Yazma kültürü ülkemizde bir hayli önemli bir yer tutmaktadır. Kadınlarımızın gündelik hayatta giydiği giysilerin bir öğesini oluşturan yazma yöreden yöreye farklılıklar göstermekle beraber birçok örneğinin olması ile birlikte pek çok kitleye hitap etmektedir. Özellikle iğne oyası ile kenarları şekillendirilen yazmalar daha bir değerli sayılmakta ve takan kişinin kendisini daha güzel ve iyi hissetmesine yol açmaktadır.

Özellikle anadolu’da yaygın olan bu kültür iğne oyası yazma kenarı facebook sayfalarının kurulmasıyla şehirlerdeki kadınlarında ilgisini çekmiş ve pek çok kişi ilgisini bu tarafa doğru kaydırmıştır. Şehirdeki insanların gerek takma gerekse de çeyizlerine koymak için satın almak istedikleri bu yazmalar önceleri sadece belli başlı mağazalarda ve sınırlı çeşitler çerçevesinde bulunurken bugün facebook sayesinde pek çok tür anında karşımıza çıkmaktadır. İğne oyası yazma kenarı facebook ile daha da geniş bir kitleye ulaşan ve daha da gelişen bu kültür günümüzde birçok kişinin istediği örnekte bir yazma sahibi olmasını kolaylaştırmıştır. Özellikle ev kadınlarının

  • Boş zamanlarını değerlendirme ihtiyacı duymaları
  • Bir hobi edinerek kendilerini iyi hissetme ihtiyacı,

Kızlarının çeyizlerine güzel,kaliteli ve dikkat çekici ürünler koyma gibi gayretleri sonucu bir hobiye dönüşen iğne oyası artık sosyal mecra sayesinde bir iş koluna dönüşerek pek çok kadının evinin bütçesine katkıda bulunmasına ve ekonomik özgürlüklerini kazanmasına vesile olmuştur.

İğne oyası yazma kenarı facebook ile pek çok modele anında ulaşabildiğimiz gibi sayfa ile irtibata geçerek istediğimiz modeli kolayca satın alma avantajını da sahibiz. Üstelik beğeni sayılarına göre en popüler modelleri anında görebildiğimiz gibi dilersek kendi modellerimizi de bu platform üzerinden sunarak para kazanabilir ve ya bilinirliliğimizi arttırabiliriz.

degisik-igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri en-guzel-igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri farkli-igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri guzel-igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri harika-igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri-facebook igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri-resimli igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri-tumblr igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri yeni-igne-oyasi-yazma-kenari-model-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain