Menu

İğne oyası örnekleri facebook paylaşımları burada

İğne oyası kültürü başta olmak üzere pek çok dikiş içeren ürün denince akla gelen ülkelerin başında gelmemiz bu iş hakkında ne kadar üretken ve yaratıcı olduğumuzun bir kanıtıdır. Özellikle ev hanımlarının çokça uğraş verdiği iğne oyası örnekleri facebook üzerinden de paylaşılmaya başlandıktan sonra bu bilgi ve birikim kümülâtif olarak yayılmaya başlamış ve pek çok kişinin dikkatini bu yana çekmiştir.

  • Tesbih yapımında
  • Havlu kenarlarında
  • Başörtüsü yapımında

Yazma yapımında başta olmak üzere pek çok ürün ile birleşim oluşturabileceğimiz iğne oyaları bu ürünlerin daha bir güzel gözükmesine ve daha değerli bir hal almalarına vesile olmuşlardır. Öncelikle zaman geçirme aracı olarak başlanılan ve sonradan hobiye dönüşen bu uğraş zamanla da bir iş koluna dönüşerek pek çok ev hanımının gelir kazanmasına vesile olmuştur. İğne oyası örnekleri facebook üzerinde paylaşıldıktan sonra bu uğraşı gerek zaman gerek ise bilgisizlikten dolayı yerine getiremeyen kişiler bu işin bu kadar çok kişi tarafından yapıldığını gördükten sonra kendilerinde ayrıca bir özgüven bulmuşlardır. Bu da zamanla iğne oyası örneklerinin çoğalmasına, kalitelileşmesine ve klasiğin dışında eserler verilmesine sebebiyet vermiştir.

İğne oyası örnekleri facebook üzerinden paylaşılan gönderiler kişilerin beğenisine sunulmakta ve en çok beğeni alan ürünlerin ayrıca satışı da gerçekleşmektedir. Önceden sadece mağazalarda bulabileceğimiz ve makine dikiş ile üretilen bu tek tip ürünler artık facebook mecrası ile tamamen özgün bir hal almıştır. Tasarımcı ile birebir iletişim kurma ve eğer kabul ediliyorsa siparişe göre ürün yaptırtma gibi avantajlar alıcıları da bir hayli mutlu etmiş ve ürünlerinin kendilerine has, özgün ve kaliteli olmasında dolayı çevrelerince de konuşulur duruma gelmişlerdir.

degisik-igne-oyasi-ornekleri en-guzel-igne-oyasi-ornekleri farkli-igne-oyasi-ornekleri guzel-igne-oyasi-ornekleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri 2016, İğne İşi Oya Örnekleri

igne-oyasi-ornekleri-facebook igne-oyasi-ornekleri-resimli igne-oyasi-ornekleri-tumblr igne-oyasi-ornekleri yeni-igne-oyasi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain