Menu

İğne oyaları ve çeşitleri

İğne oyası kavramını duyduğumuzda aklımıza gelen ilk şey beklide emek faktörüdür. El emeği göz nuru ile hazırlanan iğne oyaları büyük bir bilgi birikimi ve yılların verdiği deneyim ile oluştuğu gibi göze de hitap ederek estetik bakımdan da inanılmaz değerlere sahiptirler. Önceleri anneden kıza aktarılan bu sanat diyebileceğimiz faaliyete artık internet üzerinden ulaşmak da bir hayli kolay. Anlatımlı iğne oyaları öğeleri içiren internet siteleri aracılığı ile siz de bu faaliyeti gerçekleştirebilir ve pek çok ürünü kendi elleriniz ile üretebilirsiniz.

Havlu kenarlarına işlemek amacıyla

Yazma çevresine süs amaçlı,

Patik yapımında,

Bebek yeleği yapımında,

Bazı mobilyaların üstüne dekoratif ürün için,

Günlük kullandığımız lif gibi ürünlerin yapımında kullandığımız ve onların değerini daha da arttıran iğne oyaları aynı zamanda zamanınızı daha verimli kullanmanıza da vesile olmaktadır.

Video anlatımlı iğne oyaları ve ya resimli anlatımlı iğne oyalarını içeren sitelerdeki bu içeriklere zaman harcayarak ve bu yönergeleri adım adım uygulayarak istediğiniz renkte ve istediğiniz desende oyaları kendiniz üretebilir ve bunları sevdiğiniz kişilere hediye edip yüzlerindeki oluşan gülümseme ile ayrıca bir mutluluğa erebilirsiniz. Hatta bu alanda kendinizi geliştirdiğiniz ve yeni işleme biçimlerini öğrendiğiniz takdirde hiçbir yerde bulunmayan iğne oyası modellerine imza atarak beğenilen bu modellerin satışından ek gelir elde ederek aile bütçenize güzel katkılarda bulunabilirsiniz.

degisik-igne-oyalari-ve-cesitleri en-guzel-igne-oyalari-ve-cesitleri farkli-igne-oyalari-ve-cesitleri guzel-igne-oyalari-ve-cesitleri harika-igne-oyalari-ve-cesitleri igne-oyalari-ve-cesitleri-resimli igne-oyalari-ve-cesitleri-tumblr igne-oyalari-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain