Menu

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü Yapılışı Ve Tarifi

Günümüzde birçok kadın, boylarının kısa kalmaması için çaba göstermektedir. Ancak günümüzde uygulayacağınız mükemmel bir kür sayesinde, boyunuzu uzatabilir ve kısa boyluluktan kurtulabilirsiniz. İbrahim Saraçoğlu son açıkladığı kürle boyunuzu uzatmak için önemli bir adım atmıştır. Ancak boy uzatma kürü her yaş için aynı seviyede olmamakla birlikte, bu konuda her yaşın ayrı bir uygulama modeli bulunmaktadır. İnsanların 9 ve 21 yaşları arasında boyunun uzadığını belirten Profesör Doktor İbrahim Saraçaoğlu bu kür sayesinde, boy uzamasının 2 yıl daha devam edebileceğini belirtmektedir. Boy uzatma kürünün nasıl uygulanacağı konusunda fikriniz yoksa yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

  • Bu kür için en önemli nokta, balık tüketmektir. Haftada 3 kere, palamut, uskumru, kefal gibi balıklar tüketmeniz bu kür içen en önemli etkendir. Ayrıca bu balıkları ızgara olarak tüketmek sağlığınız için de oldukça faydalıdır.
  • Bu kürün uygulanması 12 ve 22 yaş arasında olan her genç için idealdir. Boyun utamasınde üst sınır 22 olmakla birlikte, boy uzatmanızı 2 yıl daha devam ettirmek için bu kürü kullanabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi

Saçlarınızın dökülmesinden şikayetçiyseniz, Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun lavanta kürünü uygulayabilirsiniz. Bu kürün uygulanması oldukça basit olmakla,

  • Saç dökülmelerini durdurmak için, üç su bardağı suyu kaynatarak içine lavanta atmanız ve bu karışımı 5 dakika kaynatmanız gerekmektedir. Bu karışımı saçınızda yarım saat beklettikten sonra saçlarınızı durulaamanız ve doğal bir şekilde kurumasını beklemeniz yeterli olacaktır.
  • Saçınızın dökülmesine engel olan diğer bir kür ise, lavantayı 7 dakika bir suda kaynatmanızla olacaktır. Bu kürü kaynattıktan sonra, ocaktan alıp ılıtmanız halinde, kür içime hazır hale gelecektir. 15 gün boyunca bu karışımı içmeniz halinde saç dökülmelerinde sona yaklaşacaksınız. 15 gün boyunca bu kürü uyguladıktan sonra 10 gün küre ara vermeniz ve yine 15 gün boyunca kürü uygulamanız gerekmektedir. Bu kür sayesinde, saçlarınızın dökülmesi duracak ve saçlarınız eski görünümüne kavuşacaktır. Saçlarınızın değerini biliyorsanız ve saçlarınızı korumak istiyorsanız, lavanta kürü sizin için en doğru işlem olacaktır.

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü Nasıl Yapılır

Prof. Dr. İbrahim Saraçaoğlu’nun boy uzatma kürü, oldukça pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bu kürü uygulayabilmeniz için, özellikle balık tüketimi oldukça önemlidir. Izgara şeklinde yapılan balıkları tüketmeniz ve doğru bir şekilde beslenmeniz halinde 21 yaşınıza kadar sürecek olan boy uzamasını 2 sene daha ileriye taşıyabilir ve boyunuzun uzamasını, yukarıda tablomuzda belirttiğimiz üzere tamamlayabilirsiniz.

ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü

İbrahim Saraçoğlu Saç Çıkarma

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun saçlarınızı çıkarmak için oluşturduğu kür, oldukça mükemmel bir şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Saçlarınızın çıkması için dulavrat otu, ısırgan otu kökü ve şimşir ağacını iki litre kadar sirkenin içine koymanız gerekmektedir. Sirkeye koyduğunuz bu karışımı sekiz gün bekletip, dinlendirdikten sonra saçlarınıza ve saç derinize bu karışımı sürmeniz gerekmektedir. Saç derinize masaj yapar şekilde bu karışımı uyguladığınız takdirde, saçlarınız kısa bir sürede çıkacaktır.

ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü erkek

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain