Menu

Hepsi çok güzel tığ işi çanta modelleri

Hazır çanta modelleri genellikle standart modellerde olmaktadır ve değişiklik arayan hanımların farklı çantalar bulması oldukça zor olmaktadır. Fakat tığ işi çanta modelleri değişik tarzlarda çanta arayan hanımların imdadına yetişmekte ve oldukça da farklı çantalar bu şekilde oluşturulabilmektedir. İstersiniz kendinizin evde yapacağı isterseniz de hazır sipariş ile yaptırarak alacağınız bu çanta modelleri tamamen isteğe göre örülebilmektedir. Değişik renk ve model seçenekleri ise oldukça fazla olmaktadır. Ayrıca bu modellerde hem spor çantalar hem de klasik çantalara özgü modeller bulunabilecektir.

Hazır modellerden yola çıkılarak tamamen özgün tasarımlarda tığ işi çanta modelleri yapılabilir. Ayrıca çantalar için çok değişik aksesuarlar da eklenebilmektedir. Bu aksesuarlar ile çantalar daha da hareketli modeller haline getirilmektedir.

Tığ işi çantalara boncuklar, pullar ve taşlar da kolayca eklenmekte ve oldukça farklı bir çanta modeli ortaya çıkarılabilmektedir.

Kordonundan kapağına kadar her yeri örme işi olabileceği gibi aynı zamanda zincir kordonlar da kullanılabilmektedir.

Kendi çantanızı kendiniz tasarlayın

Tığ işi çanta modelleri arasında ayrıca fermuarlı çantalar, çıtçıtlı çantalar ve kapaklı çantalar bulma gibi seçenekler de mevcuttur. Hızlı bir süre zarfında örülebilecek tamamen tasarımı size ait olacak olan bu çantalar oldukça şık bir görünüm sergileyecektir. Ayrıca kullanımınıza göre çeşitli boylarda çantalar da örülebilmektedir. Klasik kıyafetler ile kullanılacak tığ işi çantalar olacağı gibi spor modeller de mevcut durumdadır.

degisik-tig-isi-canta-modelleri en-guzel-tig-isi-canta-modelleri farkli-tig-isi-canta-modelleri guzel-tig-isi-canta-modelleri harika-tig-isi-canta-modelleri tig-isi-canta-modelleri-facebook tig-isi-canta-modelleri-resimli tig-isi-canta-modelleri-tumblr tig-isi-canta-modelleri yeni-tig-isi-canta-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain