Menu

Hepsi çok güzel tesettür pardesü modelleri

İslami tesettürü kendine hayat felsefi yapıp uygulayan kadınlar için sektör de, çok şık kıyafetler üretilmektedir. Pardesü de, islami tesettürü benimsemiş hanımların yaz kış kullandıkları parçalardandır. Tesettür pardesü modelleri fiyatları, piyasa da, farklılık göstermektedir. Yazlık ve kışlık pardesü kumaşları mevsimsel özelliklere göre yapılmaktadır.

Tesettür pardesü tipleri

  • Kışlık pardesüler, pamuklu ve ısıtan kalın kumaşlardan,
  • Yazlık pardesüler de, yazın serin tutacak saten gibi kumaşlardan, üretilmektedir. Tesettür pardesü modelleri fiyatları markaların tasarımlarına ve kumaşlarına göre değişse de, tesettür üretimi yapan firmalar da, birbirine yakın fiyatlarla satılmaktadır. Tesettür pardesü modelleri genellikle;
  • Fermuar detaylı,
  • Yandan düğmeli,
  • Kemer detaylı,

Modellerden daha fazla kullanılmaktadır. Temel özellikleri birbirine benzeyen bu pardesü modellerinin hepsinde, amaç kadının hatlarının belirgin olmamasıdır. Bazı tesettür dış giyim üretimi yapan firmalar da, oldukça sportif pardesüler de, görmekteyiz. Bu modeller de, nervür, bant, düğme ve zincir gibi detaylar olmaktadır.

Tesettürlü pardesü modelleri fiyatları, renklerine ve aksesuarlarına göre de, şekillenmektedir. Bebek mavisi, tozpembe, pudra, denim renklerinde, çok şık pardesüler üretilmektedir. Yaz ve ilkbahar için üretilen pardesüler, tesettürlü hanımları serin tutması amaçlanarak imal edilmektedir. Oldukça estetik görünüme sahip olan pardesü modelleri, ayakkabı, eşarp ve çantalarınızla çeşitli şekiller de, kombin edilebilmektedir. Özellikle genç bayanlar için, daha modern çizgiler de, dikkat çekici renkler de, yeni stil pardesü modelleri bulunmaktadır.

bayan-tesettur-pardesu-modelleri kadin-tesettur-pardesu-modelleri moda-tesettur-pardesu-modelleri tesettur-pardesu-modelleri yeni-tesettur-pardesu-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain