Menu

Hepsi birbirinden güzel şık gelinlikler

Şık gelinlikler bir çok sayıda ve mağazada çeşit ile piyasada bulunmaktadır. Çok farklı modellerde özellikle ithal gelinlikleri görmek mümkündür. Bu sezon ön plana çıkan ve en çok gelin adayları tarafından tercih edilen gelinlik modellerini şu şekilde sıralamamız da mümkündür.

  • A kesim etekli gelinlik modelleri
  • Pileli etekli gelinlik modelleri
  • Dantelli transparan gelinlik modelleri
  • Hakim yakalı gelinlik modelleri
  • Cepli etekli gelinlik modelleri

Bu modellerde gelinlik modellerini bu sene daha sık görmemiz mümkün olacaktır. Hem sade gelinliklerden hoşlanan gelin adayı hanımlar için oldukça fazla çeşitlilik söz konusu olmaktadır. Şık gelinlikler bu sene hemen herkesin zevkine uyacak şekilde hem gelinlikçilerde hem de pek çok markanın kataloğunda yerini almış bulunmaktadır.

Dekolteli gelinlik modelleri hakkında genel notlar

Dekolteli gelinlik modelleri şık gelinlikler arasında her zaman yerini almış bulunmaktadır. Şık gelinlikler artık eskisine göre  oldukça çeşitlenmiştir. Dekolteli ve dantelli olanların yanı sıra özellikle dantelsiz hatta tülsüz olan gelinlik modellerinde bu sezon hem göğüs dekoltesi hem de sırt dekoltesini aynı anda görebilmekteyiz. Özellikle göğüs kısmının altından kuşaklı gibi modellerde hem ön hem arkadan simetrik dekolteler verilmektedir. Özellikle sırt dekolteli gelinlik modelleri her zaman olduğundan bir nebze daha çok oranda bu sene gelinlik modelleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Ancak daha çok bu sene romantik modelleri görmek mümkün olmaktadır.

bayan-sik-gelinlikler kadin-sik-gelinlikler moda-sik-gelinlikler sik-gelinlikler yeni-sik-gelinlikler

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain