Menu

Hediyelik kokulu çok güzel sabun yapımı

Sabunlar hijyenik açıdan önemlidir. Ama bunun yanında süs amaçlı kullandığımız ve oldukça güzel kokuları ile bizi büyüleyen sabunlar da vardır. Bu sabunlar banyolarımızı süsler ve oldukça güzel de kokar. Bunun yanında bu sabunları odalarımızda, havlu aralarında da kullanırız ve hiç solmayan güzel kokuları ile içimiz açarlar. Sabunlar hazır alınabildiği gibi evde de yapılabilir. Bu sabunları hediyelik olarak da yapabiliriz. Bu yazımızda sizlere mis gibi kokan hediyelik sabun yapımından bahsedeceğiz. Hediyelik sabun yapımı oldukça kolay ve zevklidir. Bu sabunları yapmak için kalıplar kullanabilirsiniz.

Kurabiyeleri yaptığımız gibi kalıplardır bunlar. Çiçekli, böcekli istediğiniz şekillerde sabunlar yapabilirsiniz. Bunlara istediğiniz kokuları ve renkleri de kendi zevkinize göre katabilirsiniz. Elbette sabun yapımı daha önce tecrübe etmediğiniz bir şey ise, anlatımlı videolar ve görselleri değerlendirebilirsiniz. Bu videolar sayesinde sabun yapımı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Hediyelik sabun yapımı için çok fazla zaman ayırmanıza gerek kalmasa da biraz dikkatli olmanız gerekebilir.

El kabiliyetiniz de var ise, gayet güzel sabunlar yapabilir ve bu sabunları özel zamanlarda sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Böylece bu hobiniz ile sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz. Çeşitli kalıpları değerlendirebilirsiniz. Bu kalıpları kendiniz de yapabilirsiniz, dışarıdan belli malzemeler satan yerlerden satın da alabilirsiniz. Özel zevklerinize göre desenler yapabilir ve bu sabunları organze tüller ile de süsleyebilirsiniz.

en-guzel-hediyelik-kokulu-sabun-yapimi farkli-hediyelik-kokulu-sabun-yapimi guzel-hediyelik-kokulu-sabun-yapimi hediyelik-kokulu-sabun-yapimi-facebook hediyelik-kokulu-sabun-yapimi-resimli hediyelik-kokulu-sabun-yapimi-tumblr hediyelik-kokulu-sabun-yapimi kolay-hediyelik-kokulu-sabun-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain