Menu

Havlu kenarları çeşitleri ve resimleri

El emeğinin en güzel bir şekilde kullanıldığı el havlusu tasarımlarında önemli olan birçok değerli etmen bulunmaktadır. Her birinin bayanların özel ilgisinin alanı içerisinde yapılarak ortaya güzel bir sonuç çıkarılmaktadır. Beklentilerine, uygun çeşitli desenler ve motifler üzerinde havlu kenarları örnekleri 2016 yılına özgü tasarımlarıyla da ilgi çekmektedir. Kimi zaman bayanların çeyizlik için yaptıkları, kimi zaman ticaret amaçlı ya da sadece kendini mutlu etmek için emeklerin her zaman geri neticesi olmaktadır. Bu nedenle de birçok havlu kenarları örnekleri 2016 modelleri yer alarak, hoş el emekleri ortaya çıkarılabilmektedir.

Birbirinden çeşitli renklerde ve tasarımlarında havlu kenarlarına yapılan işlemeleri görmek mümkündür. Tığ ya da iğne ile yapılabilen bu eklemelerde seçenek alternatifi de oldukça fazladır. Havlunun rengine ve tasarımına uygun olarak birçok model yapılarak, çeşitli örnekler incelenebilmektedir. Bir bayan için havlu kenarları örnekler 2016 modellerine bakarak, birçok modeli havlu kenarları için uygulayabilmektedir.

Havlu kenarları örnekleri ve farklı tasarımları karşınızda

Tasarımlar yeni fikirlere bağlı olarak, ilham alınan etmenlere bağlı olarakta değişebilmektedir. Bunun içinde birçok unsur, bayanlar tarafından geliştirilmektedir. Bu nedenle havlu kenarlarına eklemesi yapılacak çalışmalarda;

  • Nilüfer çiçekleri,
  • Halka halka tasarımlar,
  • Zincirli ufak ufak çiçekler,
  • Üçgen motifleri
  • Nazar boncuklu modeller,
  • Gökkuşağı örnekleri
  • Yarım daire şekilleri,
  • Papatya desenleri,

Gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Her bir örnek, yeni ilhamlara kapı açarak, daha güzel bir havlu kenarı çalışması yapılabilmesini sağlamaktadır.

degisik-havlu-kenarlari-cesitleri en-guzel-havlu-kenarlari-cesitleri farkli-havlu-kenarlari-cesitleri guzel-havlu-kenarlari-cesitleri harika-havlu-kenarlari-cesitleri havlu-kenarlari-cesitleri-facebook havlu-kenarlari-cesitleri-resimli havlu-kenarlari-cesitleri-tumblr havlu-kenarlari-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain