Menu

Havlu kenarı örnekleri ve farklı çeşitleri

Küçüklüğümüzden itibaren annelerimizin dantel, havlu kenarı, iğne oyası gibi el işi yaptıklarına şahit oluruz. Bu uğraşlar bazen hobi olarak bazen de para kazanmak için yapılıyor olsa da, anneler genellikle kızlarının çeyizi için uğraş vermektedir. Havlu kenarı da çeyiz sandıklarının olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Özenle alınan havlunun daha güzel görünmesini sağlayan havlu kenarı titizlikle işlenir.

Evin neredeyse her alanında havlu bulunur. Mutfakta, banyoda, lavaboların yanı başında bulunan havluların hoş bir görünüme sahip olması işlenilen havlu kenarıyla mümkün olur. 2016 yılının en güzel havlu kenarı örneklerine ulaşarak, farklı desen ve motiflerle havlu kenarı işleyebilirsiniz. Papatya, lale, karanfil, gül gibi çiçek desenleri havlu kenarı örnekleri arasında bulunur.

Bunların yanı sıra tercih edilen örnekler arasında kuğu deseni, boncuk işlemeleri de vardır. Mutfakta kullanılacak havlu kenarı örneklerindeyse meyve desenleri kullanılabilir. Elma, muz, armut, çilek gibi meyvelerin renklerine uygun iplerle havlu kenarı işlemek eğlenceli olacaktır. Mutfağınızı daha hoş gösterecek olan bu desenlerin yapılışının kolay olması da hem zaman geçirmenizi hem de eğlenecek bir hobinizin olmasını sağlıyor.

degisik-havlu-kenari-ornekleri en-guzel-havlu-kenari-ornekleri farkli-havlu-kenari-ornekleri guzel-havlu-kenari-ornekleri harika-havlu-kenari-ornekleri havlu-kenari-ornekleri-facebook havlu-kenari-ornekleri-resimli havlu-kenari-ornekleri-tumblr havlu-kenari-ornekleri yeni-havlu-kenari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain