Menu

Havlu kenarı örnekleri ve çok güzel resimleri

Havlularını süslü sevenler için hazırlanan yeni havlu kenarı örnekleri 2016 düz havluların farklı bir havaya bürünmesini sağlar.

Havlu kenarını süslemek için gerekli malzemeler nelerdir?

Yapılacak olan motife bağlı olarak değişiklik gösterebilecek ihtiyaç listesi temeli şu şekildedir.

İstenen renk ve kalınlıkta ip,

İp kalınlığına uygun tığ,

Uygun renkte dikiş ipliği ve iğnesi,

Süslenecek havlu.

Banyo dekorasyonuna uygun renklerde seçilmiş bir havlu ve birkaç ton açık renklerde uygulanacak yeni havlu kenarı örnekleri 2016 ile ortama konulacak çiçek ve kelebekler alanın bambaşka bir mekân olmasına yardımcı olur. Evler içinde oturanlarla güzel ve yaşanan mutluluklarla yuva olurlar. Yuvayı dişi kuş yapar sözünden yola çıkarak evinin her alanını güzelleştirme işini de bayanlar üstlenmiştir. Bu alanda sergilenecek yaratıcılık tamamen yapılmak istenenlere ve eldeki malzemelere göre belirlenir.

Günümüzde pek çok hanım el işi sanatsal ürünlerle hem zamanını güzel değerlendirmekte hem de pek çok farklı kanalda ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. İnternet üzerinden pek çok farklı yeni havlu kenarı örnekleri 2016 bulunabilir ve uygulama videoları eşliğinde yeni modeller hayata geçirilebilir. Simli ipler kullanılarak hazırlanan motifler üzerinde baskı olan havlularla uyum sağlarken, tamamen baskılı havlular da klasik motiflerle süslenebilir. El işi modeller yapıldığı zamanın izlerini taşıyarak gelecek nesillere aktarılmasını sağlar. Bu anlamda anneden kıza ve torunlara kalan el işi eserlerin değeri zaman geçtikçe artar.

basit-havlu-kenari-ornekleri ceyizlik-havlu-kenari-ornekleri cok-guzel-havlu-kenari-ornekleri derya-baykal-havlu-kenari-ornekleri en-yeni-havlu-kenari-ornekleri havlu-kenari-ornekleri-basit havlu-kenari-ornekleri-igne-oyasi havlu-kenari-ornekleri-kolay kolay-havlu-kenari-ornekleri yepyeni-havlu-kenari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain