Menu

Havlu kenarı nasıl süslenir ve örülür

Havlu kenarı süsleme için birçok alternatif bulunmaktadır. Havluları daha farklı ve daha gösterişli hale getirecek olan bu süsleme işlemleri her bayan tarafından rahatlıkla yapılacaktır. İnternette yapılacak olan hızlı bir araştırma ile havlu kenarı nasıl süslenir sorusunun cevabı kolayca bulunacaktır. Çünkü hanımlar havlu kenarı örnekleri ile ilgili binlerce video, resim ve yazı paylaşmaktadır. Bu dokümanlardan yararlanılarak havlu kenarları oluşturulabilir. Yöreden yöreye farklılık gösteren havlu kenarı örnekleri o kadar çoktur ki bir süre sonra kafanız karışabilir.

Havlu kenarı nasıl süslenir sorusunda öncelikle havlu kenarları için iğne oyası veya tığ işi süslemeler yapılabilir.

Kolayca örülecek olan bu süslemeler çeşitli motiflerde ve desenlerde olup örme işleminden sonra da havlular ile birleştirilecektir.

Oval veya keskin hatlarda oluşturulacak olan çiçek motifleri, geometrik şekiller ve onlarca farklı model havlu süslemelerinde en çok tercih edilen modeller olmaktadır. Ayrıca boncuklar ile ve pullarla da havlu kenarları süslenebilecektir.

Havlu kenarı süslemeleri tamamen kişilerin zevkine göre olmaktadır

Havlu kenarı nasıl süslenir işlemlerinde ayrıca havluların bir kenarının boyanması işlemlerini de izleyebilirsiniz. Desenli bir kalıbın havlunun bir kenarına koyulması ve kumaş boyası ile boyanması sonucu ortaya çıkartılacak olan desenler havlularda oldukça şık durmaktadır. Gayet basit bir şekilde yapılacak olan bu boyama işlemleri evlerde kolayca havlulara uygulanabilir ve son derece de şık ve süslü havlular elde edilebilir.

degisik-havlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur en-guzel-havlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur farkli-havlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur guzel-havlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur harika-havlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur havlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur-facebook havlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur-resimlihavlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur-tumblr havlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur yeni-havlu-kenari-nasil-suslenir-ve-orulur

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain