Menu

Havlu kenarı modelleri facebook

Evlilik çağına giren genç kızları çeyiz heyecanı sarıyor. Artık 2016 yazına yaklaştık ve evlilikler ardı ardına gelecek. Eğer dantel işlemeli bir havlunuz yoksa evde kaldınız demektir. Ama üzülmeyin. Basit modelleri ile havlu kenarı facebook sayesinde artık korkulu rüya olmaktan çıkıyor

Önceleri örgü modeli bulabilmek için ya çevrenizden, eş, dost, akrabanızdan ya da örgü dergilerinden faydalanmak zorundaydınız. Dolayısı ile seçenekleriniz oldukça kısıtlı idi. Örgü ile yapılan işler ise standarda yakındı. Farklı işler yapmak istediğinizde bunun ile ilgili bir örnek bulmak oldukça zordu. Fakat günümüzde internetin yaygınlaşması ile birlikte. Pek çok örgü modeline ulaşabilirsiniz. İlginç tasarımlar bulabilirsiniz. Aradığını desenli havlu kenarı facebook üzerinde bile çok kolay bir şekilde bulunabilmekte.

Önceleri kazak şal yelek ve patikten öteye gidemezken, şimdilerde örgü çantalardan tutun da, cüzdanlara, oyuncaklara kadar birçok tasarımın örneğini internetten bulmanız mümkün. Dışarıda satılan hazır giyim ürünlerinin pek çoğundan çok daha güzellerini kendiniz üretebilirsiniz. Bunu yapmak bir tık uzağınızda.

Havlu kenarı için gerekli ekipmanlar

  • İplik
  • Örgü kancası
  • Şiş taşıyıcı

Eğer yaza düğün var diyenlerdenseniz en büyük sorununuz olan havlu kenarı facebook sayesinde çözülecek tek yapmanız gereken gerekli ekipmanları ve ipliği almak bu sayede ustalara taş çıkaracak işlere imza atabilirsiniz. Dantel konusunda tek ihtiyacınız olan kendinize özgüven duymanız ve emek vermeniz.

ceyizlik-havlu-kenari-modelleri cok-guzel-havlu-kenari-modelleri facebook-havlu-kenari-modelleri havlu-kenari-modelleri-anlatimli havlu-kenari-modelleri-dantel resimli-havlu-kenari-modelleri son-model-havlu-kenari-modelleri sik-havlu-kenari-modelleri tumblr-havlu-kenari-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain