Menu

Havlu kenarı boyama işleme örnekleri

Havlu kenarı nasıl boyanır sorusunda hep yanlış anlamalar mevcut durumdadır. Havlu kenarı boyama işlemleri havlu oyalarının boyanması değil direkt olarak havlunun bir kenarının boyanmasıdır. Havlu kenarları yani süsleme yapılan noktalar zaten istenen ip renkleri ile oluşturulduğu için oyaların bir daha boyanmasına gerek yoktur. Çok çeşitli havlu süslemeleri bulunmaktadır. Havlu kenarı boyama işlemleri de bunlardan biri olmaktadır. Havlu kenarı boyama işlemleri için öncelikle kumaş boyaları ve bu boyaları havluya uygulayacak olan fırçalar bulunmalıdır.

Havlu kenarı nasıl boyanır sorusunda boyama işlemi öyle sadece boya atmak olarak algılanmamalıdır. Bu boyama işlemlerinde havluların kenarlarına çeşitli motifler çizilir.

Herkesin boyamaya yatkın bir el yeteneği olmayabilir. Bu seferde hazır şekilde bulunan boyama kalıpları bulunmaktadır. Bu kalıplar havluların üzerine koyuları ve kalıpların üzerinden boyama yapılır.

Kalıpların boşluklarının boyanması ile birlikte kalıptaki motif havluya da geçmiş olacaktır. Bu sayede de çok şık ve kullanışlı bir havlu deseni ortaya çıkacaktır.

Havlulara istediğiniz renklerde desenler çizebilirsiniz

Havluların bir kenarının boyanmasının ardından isteğe göre havlu kenarlarına oya yapılarak havlu süsleri daha da şekillendirilebilir. Havlu kenarı nasıl boyanır sorusu bu şekilde olmaktadır. Fakat resim yapma yeteneğiniz varsa kalıp kullanmadan özgün resimler de çizebilirsiniz. Havluların üzerine uygulanan boyalar yıkamalarda kesinlikle çıkmaz ve hiçbir şekilde soyulma, dökülme problemi oluşturmaz. Tabi bu durum alacağınız boyanın kalitesine de bağlıdır.

degisik-havlu-kenari-boyama-isleme-ornekleri en-guzel-havlu-kenari-boyama-isleme-ornekleri farkli-havlu-kenari-boyama-isleme-ornekleri guzel-havlu-kenari-boyama-isleme-ornekleri harika-havlu-kenari-boyama-isleme-ornekleri havlu-kenari-boyama-isleme-ornekleri-facebook havlu-kenari-boyama-isleme-ornekleri-resimli

dantel-yap

dantel-yap

yeni-havlu-kenari-boyama-isleme-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain