Menu

Havalı manto modelleri ile kışa merhaba deyin

Manto seçerken bedeninize tam oturmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı bayanlar, moda olduğu için kendisine uymayan, yakışmayan mantoları satın almaktadır. Oysaki bu durum rüküşlüğe neden olmaktadır. 2016 yeni sezon manto modelleri oldukça değişik ve göze hitap eden tasarımlardan oluşmaktadır. Sizlerde bu güzel mantolardan beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.

Manto alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Büyük beden giyen ve fazla kiloları olan bayanlarımız, manto seçerken ince kumaşlı olan modellere yönelmelidirler. Kalın kumaşlı mantolar sizi olduğunuzdan daha fazla kilolu gösterecektir.

Eğer büyük göğüslere sahipseniz, fermuarlı manto modelleri sizin için çok uygundur. Düğmeli olan modeller göğsünüz iri olduğundan dolayı size yakışmayacaktır.

Kısa boylu bayanlar ise, kendileri gibi kısa mantoları tercih etmelidirler. Eğer uzun manto giyerlerse, boyları daha kısa ve palyaço gibi görünebilirler. Vücudunuza uygun, fazla bol olmayan kısa mantolar sizi çok şık ve şeker gösterecektir.

Ülkemizde armut tipi vücuda sahip olan kadın bir hayli faladır. Eğer sizde armut tipli bir bayansanız, belden kuşaklı olan mantolar satın almanızı öneririz. Bu tarz mantolar hem tasarım olarak çok güzel, hem ise sizi oldukça zarif ince gösterecektir.

Fit ve düzgün hatlarınız var ise, v yaka tasarımlı mantolar size çok yakışacaktır. Dar kalıp denilen mantolar, güze vücudunuzu ortaya çıkartacak ve tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi sağlayacaktır.

Zayıf bayanlarımıza tavsiyemiz; kalın kumaşlardan üretilen mantoları ve bu mantoların düğmelerinin büyük olmasına dikkat etsinler. Bu tarz mantolar zayıf kadınlara çok yakışmaktadır.

2016 manto modelleri ve tasarımları oldukça fazla rağbet gördü. Kürklü, düğmeli, fermuarlı, pelüş gibi bir çok çeşit satışa sunulmaktadır. Sizlerde mantolarınızı bot ve çizmelerle kombinleyerek 2016 kış sezonuna damganızı vurabilirsiniz.

bayan-havali-manto-modelleri farkli-havali-manto-modelleri havali-manto-modelleri moda-havali-manto-modelleri yeni-havali-manto-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain