Menu

Havalı farklı moda bayan kısa saç modelleri

Son dönemlerin en popüler saç modellerinden kısa saç modelleri, tarz sahibi olmak isteyen bayanların favorisi durumuna gelmiştir. Bayanlar için son derece pratik modeller olan kısa saçlar, pratik olmalarının yanında tarz sahibi olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olmuştur. Bu açıdan kısa saç modelleri 2016 yılının saç kesimi konusunda yıldızı olacaktır diyebiliriz. Biz de bu doğrultuda bu yazımızda sizlere kısa saç modelleri hakkında birtakım faydalı olacağını düşündüğümüz bilgiler vererek bu konudaki püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Saç kesiminde modern esintiler

Kısa saç modelleri geçmiş dönemlerde çok fazla tercih edilmiyordu; yalnızca sportif kimliği olan bayanlar ile “marjinal” olarak addedilen hanımlar bu modelleri kullanıyordu; fakat kısa saçlar son dönemlerde her kesimden kadın için önemli bir alternatif formuna gelmiştir. Hem kullanımının pratik olması, hem modeli uygulayan bayanlarda yarattığı modern hava, hem de bakımının rahat olması dolayısıyla kısa saç modelleri 2016 senesine damga vuracaktır.

Saçlarınızı kısacık kestirirken bunlara da dikkat edin

Biz bayanlar için saçlarımızı kısa kestirmek her zaman zor bir karar olmuştur. Çoğu zaman büyük emekler vererek uzattığımız saçlarımıza kıymak istemeyiz; ancak bu konuda cesur kararlar verip kararlı adımlar attığımızda ortaya çıkan sonuç fazlasıyla tatmin edici olmaktadır. Tabii bu konuda özellikle dikkat etmemiz gereken unsurlar da bulunmaktadır. Eğer ki saçlarınızda kısa modeller uygulamaya karar verdiyseniz öncelikli olarak yüz şeklinizi göz önünde bulundurmanız sizler açısından faydalı olacaktır. Bununla birlikte kısa saç kesimi konusunda göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer önemli husus da tarzınızdır. Eğer kısa saçın tarzınıza uyum sağlayacağını düşünüyorsanız hiç düşünmeden kısa saç modelleri 2016 ile yeni yıla yeni bir başlangıç yaparak girin. Bu konuda halen çekinceleriniz varsa kısa peruklarla ya da sahte kesim ile kısa saçın sizde nasıl durduğunu da test edebilirsiniz.

bayan-kisa-sac-modelleri-facebook bayan-kisa-sac-modelleri-resimli bayan-kisa-sac-modelleri degisik-bayan-kisa-sac-modelleri en-guzel-bayan-kisa-sac-modelleri farkli-bayan-kisa-sac-modelleri guzel-bayan-kisa-sac-modelleri harika-bayan-kisa-sac-modelleri moda-bayan-kisa-sac-modelleri yeni-bayan-kisa-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain