Menu

Hatıra günlük defteri kolay nasıl yapılır

El işine meraklı bayanların bulundukları çevreyi ve kullandıkları günlük malzemeleri güzelleştirme istekleri oldukça yoğundur. Buna hatıra defteri nasıl yapılır konusu da doğal olarak dahil olmaktadır. Hatıra defterleri herkes için oldukça önemli anların yazıldığı ve bizlere mutlu anları hatırlatan her eve ve her kişiye lazım eşyalardır. Dolayısıyla bu hatıra defterlerini süslemek ve zevkimize göre düzenlemek en sevilen aktivitelerdendir. Hatıra defteri nasıl yapılır sorusu genellikle keçe ile cevaplandırılıyor.

Keçe yapısı dolayısıyla defteri daha sağlamlaştırıyor ve süsleme de yakıştığı için hatıra defterlerine en uygun malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle hatıra defterini istediğiniz renkte bir keçe ile kaplayıp sabitledikten sonra, kurdele, inci ya da farklı süsleme malzemelerini dilediğiniz şekilde silikon ile yapıştırmalısınız. Böylelikle orijinal hatıra defteriniz hazır olacaktır. Elbette hatıra defteriniz için farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Keçe yerine tahtadan parçalar ya da deri kullanabilirisiniz. Plastik üzerine kumaş geçirebilirsiniz. Hatıra defteri nasıl yapılır, bu konuda çeşitli anlatımlı videoları ve görselleri inceleyebilirsiniz. Böylece farklı örnekler ve kendi yaratıcılığınızı birleştirebilirsiniz. Orijinal fikirler bulmak için araştırma yapmanız gerekebilir.

Eğer biraz el kabiliyetiniz var ise, şahane defterler yapabilirsiniz. Örnekleri inceleyin ve istediğiniz defteri yardımcı parçalar ile oluşturun. Deniz kabukları defterinize farklı bir hava katacaktır. Boncuklar ve çeşitli değerli taşları ya da takılarınızdan kalan bazı parçaları da defter üstüne süsleme için kullanabilirsiniz.

basit-hatira-gunluk-defteri-nasil-yapilir farkli-hatira-gunluk-defteri-nasil-yapilir guzel-hatira-gunluk-defteri-nasil-yapilir hatira-gunluk-defteri-nasil-yapilir-facebook hatira-gunluk-defteri-nasil-yapilir-resimli hatira-gunluk-defteri-nasil-yapilir-tumblr hatira-gunluk-defteri-nasil-yapilir kolay-hatira-gunluk-defteri-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain