Menu

Hamile kadınlar için rahat ve şık tulum modelleri

Hamilelik dönemlerin de, bugüne dek en çok giyilen kıyafet modeli hamile tulumları olmuştur. Klasik olarak eskiler de, giyilin standart hamile elbiselerinin üzerine modern hamile kıyafetlerinin kapısı hamile tulum modelleriyle açılmıştır. Hamile kadınların rahat dolaşabilmeleri için tasarlanmış olan hamile bahçıvan tulumları mutlaka hamilelik döneminde, her kadın giymiştir.

Hamile tulumu alırken dikkat edilmesi gerekenler

  • Karın kısmına gelen kumaşın esnek olmasına,
  • Esnek ve terlemeyi önleyen kumaşlardan üretilmiş olmasına,
  • Fazla parça ile kombinlenebilecek bir model olmasına,
  • Vücut tipinize şortlu mu, şalvar mı, etekli mi, pantolonlu mu uygun olacak buna göre seçmeye,
  • Dikkat etmelisiniz. Kısa dönem giyebileceğiniz hamile tulum modelleri, yukarıda saydığımız gibi çeşitlilik göstermektedir. Hangi model size daha çok yakışacaksa, o şekilde almalısınız.

Hamile tulum modellerini, çok çeşitli şekiller de, kombin edebilirsiniz.

Mevsimine göre, ceket, bolero, spor ayakkabı, babet, tişörtlerle farklı şekiller de, giyebilirsiniz. Özel kumaşlardan üretilen hamile tulumlarının altına yüksek olmayan topuklu bir ayakkabı ve gömlek ile davetlere katılabilirsiniz. Bol ve dar paçalı hamile tulumları vardır. Siz bol paça bir hamile tulumu seçtiyseniz tişörtlerle kombinlemelisiniz. Dar paça hamile tulumlarının bol kesim üst giyim parçalarıyla kombin edilmesi gerekmektedir. Hamilelik dönemin de, aldığınız bir tulum ile kombinlediğiniz parçalar doğrultusun da, spor veya klasik bir stil yaratabilirsiniz. Markete, yürüyüşe gidebileceğiniz gibi bir davete de, aynı tulumu farklı kombin ederek katılabilirsiniz.

farkli-hamile-kadinlar-icin-tulum-modelleri guzel-hamile-kadinlar-icin-tulum-modelleri hamile-kadinlar-icin-tulum-modelleri-facebook hamile-kadinlar-icin-tulum-modelleri yeni-hamile-kadinlar-icin-tulum-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain