Menu

Hamile bayanlar için rahat gecelik pijama takımları modelleri

Hamilelik dönemin de, bunalan ve çabuk terleyen hamileler için özel kıyafetler üreten firmalar gibi yatarken rahat olmalarını sağlamak amacıyla hamile gecelik pijama takımları da, üretilmektedir.  Hamileler için tasarlanan pijama ve gecelik takımlarını diğerlerinden ayıran bazı özellikler bulunmaktadır.

Hamile gecelik ve pijama takımlarının özellikleri

Hamileliğinizin rahat geçmesi ve uyurken her türlü sağlık şartlarlınız göz önüne alınarak özel tasarlanan hamile gecelik pijama takımlarının özelliklerini kısaca sıralarsak;

  • Pamuklu ya da penye olmaları,
  • Anti bakteriyel olmaları,
  • Doğum öncesi ve sonrası kullanılabilmeleri,
  • Emzirme özelliklerinin olmaları,
  • Terletmeyen kumaşlardan olmaları,

Hamileler için tasarlanan gecelik ve pijama takımlarının en önemli özellikleridir. Hamile gecelik pijama takımları, lohusa döneminde de, kullanılmaktadır. Göğüs bölümünde, bulunan açılabilir pencereleri sayesinde, bebeğiniz olduktan sonra rahat bir şekilde bebeğinizi emzirebilirsiniz. Bu takımlar kış ve yaz için farklı şekillerde üretilmektedirler.

Pamuklu ve penye kumaşlardan yapıldıkları için terletmeme özellikleri bulunmaktadır. Hamilelik dönemin de, en çok uykusuzluk problemi yaşayan ve hareketleri kısıtlı olan hamilelerin giydikleri kıyafet kumaşlarının önemi büyük olduğu için sizi bunaltmayacaktır.

Gecelik ya da pijama takımının mutlaka sabahlığı da, bulunmaktadır. Çoğunlukla hamile pijama ve gecelik takımlarının üst kısmı 4 düğmeli olarak üretilmektedir. Her bedenini piyasa da, bulabilirsiniz. Kullanışlı ve rahat özellikleri sayesinde, lohusa dönemlerinde, bebeğinizi rahatlıkla emzirebilirsiniz. Doğum için hastaneye giderken yanınıza da, alıp doğum sonrası kullanabilirsiniz.

farkli-hamile-bayanlar-icin-gecelik-pijama-takimlari guzel-hamile-bayanlar-icin-gecelik-pijama-takimlari hamile-bayanlar-icin-gecelik-pijama-takimlari-facebook hamile-bayanlar-icin-gecelik-pijama-takimlari yeni-hamile-bayanlar-icin-gecelik-pijama-takimlari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain