Menu

halkalı havlu kenarı modelleri anlatımlı güzel örnekleri

banyoları, lavaboları, çeyizleri süsleyen el havlusu, banyo havlusu, mutfak havlusu halkalı havlu kenarı modelleri yapımı ile zenginlik ve görsel güzellik sunmaktadır. tığ oyası veya iğne oyası ile yapılan havlu kenarı modelleri hayal gücümüze göre değişiklik gösterebilir. bilindiği üzere danteller en çok havlu kenarında tercih ediliyor. bundan dolayı sizlere halkalı havlu kenarı modellerini anlatımlı olarak yazacağım.

halkalı havlu kenarı yapmak istiyorsanız hem ipinizi hem de halkanızı sağlam seçmelisiniz çünkü, çoğu bayan havlu halkalarının kırılmasından yakınıyor. verilen emeğin boşa çıkmaması ve kırılan bir halka yüzünden havluyu baştan yapmak oldukça zor olacaktır. işte halkalı havlu modelleri anlatımlı olarak bir örnekle burada.

kullanılacak malzemeler:

  • süslemek için seçtiğiniz veya satın aldığınız havlu,
  • ince bir tığ,
  • tığ ipi (rengi size kalmış),
  • kullanılacak halkalar.
  • dilerseniz halkaların içinden geçirmek için kurdele kullanabilirsiniz.

halkalı havlu kenarı modellerine anlatımlı olarak başlayalım.seçtiğiniz herhangi bir tığ modeline normal gidişatı ile başlayarak model yapacağınız halkayı takarak işleme başlayın. halkanın çevresini tığ ile örün.

halkanın görünecek bir yerinin olmamasına dikkat edin. bu halkaları birbirine ekleyerek papatya şekli verebilirsiniz. seçtiğiniz halkalar ne kadar küçük olursa (etrafını sarmak için örebilecek küçüklükte olmalı), papatyalar o kadar şirin görünecektir.

dilerseniz halkaları havlu kenarına düz sıra hakinde dizerek içlerinden farklı renkte kurdele geçirebilirsiniz. böylelikle daha şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız. halkalı havlu kenarı modellerini anlatımlı olarak tasfir etmeye çalıştım. umarım el becerinizle birleştiğinde bu anlatım işe yarayacaktır.

degisik-halkali-havlu-kenari-modelleri-anlatimli en-guzel-halkali-havlu-kenari-modelleri-anlatimli farkli-halkali-havlu-kenari-modelleri-anlatimli guzel-halkali-havlu-kenari-modelleri-anlatimli halkali-havlu-kenari-modelleri-anlatimli-facebook halkali-havlu-kenari-modelleri-anlatimli-resimli halkali-havlu-kenari-modelleri-anlatimli harika-halkali-havlu-kenari-modelleri-anlatimli yeni-halkali-havlu-kenari-modelleri-anlatimli

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain