Menu

Güllü şal yapımı ve örnekleri

Güllü şallar, tüm bayanların beğeneceğine emin olduğumuz ve hiçbir zaman çıkartmak istemeyeceği şallar olacaktır. Bu güllü şalları günlük hayatta da özel günlerde de kullanabilirsiniz çünkü çok şık ve modern şallardır. Bu yazımızda sizlere güllü şal yapımından bahsedeceğiz. Güllü şal yapımı için istediğiniz renklerde ipler kullanabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz güllerin modelini ortaya çıkaracak renklerde ipler kullanmanızdır. Bu güllü şalları dilerseniz tümden güllü yapabilir, dilerseniz de sadece uçları güllü yapabilirsiniz. Şalı şiş ile örmek sizin için iyi olabilir ama gülleri tığ ile örmelisiniz. Modeli daha da güzel çıkacaktır. Dilerseniz gülleri boncuklar ve taşlar ile de süsleyebilirsiniz. Böylece daha da şık bir şal ortaya çıkar.

Güllü şal yapımında tasarımlar

Tığ ile örmeye başlayacağınız güllü şal yapımında önemli olan nasıl bir görüntü yakalamak istediğinizdir. Renk alternatifi olarak güllerde iki seçim genel olarak olmaktadır. Bunlardan bir tanesi şal ile aynı renk tonlarında diğeri ise, tamamen farklı bir renk üzerinde fakat şal ile bir uyumu sağlayacak renklerdir. Bu nedenle iyi bir şekilde güllü temayı şal ile sağladığınızda, beğenebilecek güzel bir şalı dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Güllü şal yapımında tasarımlarda şalın ön tarafınıza düşecek bölümüne gülleri 5 adet sıralayabileceğiniz gibi şalınızın arkasına gelecek bir gülüde 1 adet ya da birkaç adet ekleyerek güzel bir tamamlamayı sağlayabilirsiniz. Bu konuda alternatifler ve seçimler oldukça fazladır.

degisik-gullu-sal-yapimi-ve-ornekleri en-guzel-gullu-sal-yapimi-ve-ornekleri farkli-gullu-sal-yapimi-ve-ornekleri gullu-sal-yapimi-ve-ornekleri-facebook gullu-sal-yapimi-ve-ornekleri-resimli gullu-sal-yapimi-ve-ornekleri-tumblr gullu-sal-yapimi-ve-ornekleri guzel-gullu-sal-yapimi-ve-ornekleriharika-gullu-sal-yapimi-ve-ornekleri yeni-gullu-sal-yapimi-ve-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain