Menu

Güllü çok güzel şal modelleri ve örnekleri

Şallar soğuk kış günlerinin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Şık durmasının ve giyindiğimiz her kıyafete ayrı bir şıklık katmasının yanı sıra, bizleri soğuktan koruyarak hem üşümemizi hem de soğuk almamızı engellerler. Birçok birbirinden güzel şal modeli vardır. Biz bu yazımızda sizlerle en güzel modellerden birini paylaşıyoruz. Güllü şal modelleri bütün bayanların beğeneceği ve hiç çıkarmak istemeyeceği şal modelleri olacaktır, biz inanıyoruz. Güllü şal modelleri hem günlük hayatınızda hem de özel günlerinizde kullanabileceğiniz şıklıkta şallardır. Gül deseni şallara farklı ve de bir o kadar şık bir hava katmıştır. Bu güllü şalların rengini kendiniz seçebilir ve bu güzel şalları örebilirsiniz.

Güllü şal modellerinde çeşitler

Bir gül temasını şal üzerinde çok farklı yapıda ele alabilirsiniz. Bunun için yapılabilecek pek çok alternatif ve model bulunmaktadır. Eğer güllü şal modellerinde çeşitlere önem veriyorsanız, bakış açısı da buna uyarlanabilir. Örneğin her zaman giyeceğiniz bir şal için gül teması ekleyeceksiniz, şalın belirli merkezlere gül ekleyebilirsiniz. Örneğin omuzda duracak olan kırmızı renkteki bir gül oldukça hoş bir renk verecektir. Eğer şal renginiz kırmızı ağırlıktaysa, gül renginiz için beyaz rengini seçebilirsiniz. Genel olarak renk uyumu yakalandığında ortaya çıkan sonuçta çok daha güzel olacaktır. Aynı zamanda gül eklemelerini şal ile aynı renk üzerinde şalın uç kısımlarına gelecek bir şekilde yapılabilir.

degisik-gullu-sal-modelleri-ve-ornekleri en-guzel-gullu-sal-modelleri-ve-ornekleri farkli-gullu-sal-modelleri-ve-ornekleri gullu-sal-modelleri-ve-ornekleri-facebook gullu-sal-modelleri-ve-ornekleri-resimli gullu-sal-modelleri-ve-ornekleri guzel-gullu-sal-modelleri-ve-ornekleri harika-gullu-sal-modelleri-ve-ornekleri yeni-gullu-sal-modelleri-ve-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain