Menu

Genç kızlar ve bayanlar için sırt çantası modelleri

Sırt çantaları, okul ve derslerin yanı sıra artık günlük hayatımızda da kullandığımız bir aksesuar haline geldi. Hem bayanlar hem de erkekler günlük hayatlarında sırt çantaları kullanıyorlar. Sırt çantası bayanların içine her istediklerini koyabilecekleri, hem okula, hem işe hem de gezmeye gidebilecekleri bir aksesuar haline geldi.

Hem şık hem rahat çantalar

Sırt çantası bayanlar için hem rahat oldukları hem de şık olan modellerdir. Bu sırt çantalarının bir çok değişik ve güzel modeli çıktı. Sırt çantası modası yaygınlaştıkça bir çok modeli bir arada görebiliyoruz.

Günlük hayatta en sık rastladığımız bayan sırt çantası modelleri deri modeller. Özellikle siyah rengini şık kombinlerde bile tercih ediyorlar. Bu rengin haricinde beyaz, gold, gümüş rengi, vizon ve bir çok renk tonunda deri sırt çantası bulunuyor.

Sırt çantası bayanlar için bir aksesuardan daha ötesi. Bu çantalar küçücük ve içine hiçbir şey koyamadığımız çantaların yerine, içine dünyalar sığdırdığımız çanta modelleri.

Deri modellerinin yanı sıra günlük modeller için kumaş olanlara da rastlıyoruz. Düz renk ya da desenli bir çok modeli bulabilirsiniz.

Kot sırt çantaları da günlük hayatta kullanılan ve oldukça şık duran çantalar. Özellikle mavi kot ve kahverengi uyumunu bir arada gördüğünüz çantaları hemen alabilirsiniz.

Bu sırt çantalarına çeşitli rengarenk rozetler takabilir, siz de kendi zevkinizi sırt çantalarınızda konuşturabilirsiniz.

bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri-facebook bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri-resimli bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri-tumblr bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri degisik-bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri en-guzel-bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri farkli-bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri guzel-bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri harika-bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri yeni-bayanlar-icin-sirt-cantasi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain